Webové stránky o DrD+

Odeslat odpověď


Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
Smajlíci
:D :) :( :-? 8) :lol: :P :oops: :cry: :roll: :wink: $D $8) $cry$ $P :-)= :eyecrazy: :>:o/ :>;o) O-) :clap: :think: $lol$ $:) $;) $-o :idea: :arrow? :!: :?:
Zobrazit další smajlíky

BBCode je zapnutý
[img] je vypnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí

Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Webové stránky o DrD+

Re: Webové stránky o DrD+

od kostrivec » 1. 5. 2018, 11:41

Narian píše:
30. 1. 2015, 10:04
No vypadá to, že DrD Plus 2.0 skončilo u ledu jako obvykle. nebo máte někdo jiné informace?
Když je drak u ledu, tak spí, když drak spí, tak je klid. Ale máme globální oteplování, severní i jižný pól tajou, a pod zemí se něco hýbe. Máte rádi ledovou tříšť? A umíte plavat v ohni?

Re: Webové stránky o DrD+

od Hekwan » 17. 2. 2015, 10:28

Asi u ledu no :( My už taky přešli na Pathfinder, s tím, že pár věcí jako zkušenosti nebo nějaké záležitosti ohledně magie a zbroje jsme se inspirovali u plusek. Ostatně ultimate combat má volitelná pravidla na boj, která mají některé aspekty shodné s pluskama.
Náš blog je: http://drdplusonline.blog.cz/ . Bude postupně aktualizován, neboť se družina navrací po 3 letech k aktivnímu hraní. Na pluskách jsme hráli asi 5 let (ne moc často, ale až na 9. úroveň).

Re: Webové stránky o DrD+

od Narian » 30. 1. 2015, 10:04

No vypadá to, že DrD Plus 2.0 skončilo u ledu jako obvykle. nebo máte někdo jiné informace?

Re: Webové stránky o DrD+

od druha.hlava » 20. 4. 2014, 10:23

Druhá hlava (Letopisy Parletské)
Přidávám odkaz na stránky, kde jsou zveřejněné letopisy naší družiny z doby, kdy z původního DrD přešla na pár dalších let na DrD+.

V sekci Svět jsou potom i nějaké samostatné materiály z dalšího hraní, kdy jsme se pravidel DrD+ drželi už jen hodně volně, odložili jsme povolání a využívali jsme jen pár základních mechanismů.

Re: Webové stránky o DrD+

od jerryred » 27. 3. 2014, 20:10

Díky za zájem. Momentálně řešíme převod na altarovsky hosting, bohužel je to komplikovanější než jsme mysleli. Až bude vše připravené a otestované, určitě se to dozvíte.

Re: Webové stránky o DrD+

od Narian » 27. 3. 2014, 00:00

Jak to vypadá s těmi stránkami o chystaném DrD+ 2.0? Takhle hráče natěšit, a pak dělat mrtvého brouka, to není vůbec pěkné :-?

Re: Webové stránky o DrD+

od kod » 4. 3. 2014, 16:36

http://drdstudenka.funsite.cz - stránky s hláškama z našich her. Hrajem notně upravené DrD+. Některé hlášky (hlavně starší) jsou formou komixu ve stylu oots.

Re: Webové stránky o DrD+

od Klimbing » 1. 3. 2014, 00:08

jerryred píše:..se v Únoru otevřou nové oficiální stránky pro Dračí Doupě Plus.
Testovací provoz zatím běží na http://drdplus.eu ale po ukončení testovacího provozu se přemístíme na drdplus.cz pod záštitou Altaru.
:( testovací provoz jsem nezastihnul, než přestal fungovat a oficiální provoz má zjevně zpoždění.

Re: Webové stránky o DrD+

od Alef0 » 20. 2. 2014, 00:08

Gran píše:Jen počkejte, až ty stránky naplníme, to budete zírat. $D
Len idem náhodou okolo a asi umrel web (DrDPlus.eu), nevypršala vám doména?

Re: Webové stránky o DrD+

od Heki » 11. 2. 2014, 01:13

2jerryred: náhodou to stále někoho zajímá, zrovna jsme se rozhodli, že cca po 2 letech oživíme hraní s naší družinou, ale řešíme na jaký systém máme přejít a současně zachovat rozehrané postavy a svět, ale takhle bychom vám mohli ještě dát šanci nebo i poskytnout testing / feedback.

Jinak po dlouhodobém hraní plusek co bych změnil - samospráva (aby se obešli bez PJ) hraničáře, kněze - stejně ty mechaniky všichni už znali, akorát to zdržovalo a nebylo nic na jednom místě. Theurga udělat více user friendly a míň munchkin, protože theurgové vládnou světu, když díky vazbám ví skoro vše a o všech. Předělat mentální souboj - ten je nepoužitelný. Snížit počet hodů v boji, já dával NPC fixní hod na boj, obranu. Systém hp a zranění se mi líbilo, že životy nezávisí na lvl. Tabulka zranění byla ok, ale k ní ideálně už jen 1 jinou tabulku nebo žádnou. Výrazně bych sjednotil způsob fungování jednotlivých schopností - aby vše nepoužívalo jiný vzorec, jiné implicitné hodnoty. Aby měl PJ něke k dispozici protihodnoty např. hlavně pro zloděje a kněze (pasti, zámky, na kradení, kněz na dav atd.)
Udělat pravidla pro hromadnější bitky více postav. No jsem zvědav, jestli jsem se alespoň v něčem trefil :)
Pokud ne asi si zahrajeme Warrior, Rogue, Mage páč na študium Pathfindera neni čas ;)

Re: Webové stránky o DrD+

od OnGe » 24. 1. 2014, 09:24

ilgir píše:Na d20 nikdo Pluska pořádně nehrál, tak jakápak komunita. Tím se nenech vyvést z míry, posměch a plivání jedu patří k tamnímu folklóru.
Tamnímu?

Re: Webové stránky o DrD+

od Gran » 24. 1. 2014, 04:39

Jen počkejte, až ty stránky naplníme, to budete zírat. $D

Re: Webové stránky o DrD+

od Aljen » 23. 1. 2014, 22:45

Mne pristupy k roznemu expovaniu roznych povolani prisli fajn. Ale cim dalej som pravidla cital tym viac mi vlasy dupkom vstavali zo snahy o dokladnu simulaciu autorovej reality. Ale jednoznacne som cital aj horsie pokusy, takze som zvedavy na novu verziu

Re: Webové stránky o DrD+

od ilgir » 23. 1. 2014, 22:06

Myslel jsem ze vyvolám v komunitě radost a nadšení, nikdy bych nečekal úplny opak.
Na d20 nikdo Pluska pořádně nehrál, tak jakápak komunita. Tím se nenech vyvést z míry, posměch a plivání jedu patří k tamnímu folklóru.

Já jsem na novou verzi zvědavý. Hlavně proto, že se možná dozvím, jaký přístup k RPG mají současní aktivní hráči klasických fantasy her (teda, doufám, že jimi autoři jsou), protože třeba tady na RPG F jich moc není.

Re: Webové stránky o DrD+

od chrone » 23. 1. 2014, 13:21

Taky bych měl otázku... Spolupracujete přímo s Altarem? Bude to tedy oficiální vydání nové verze příruček? Ještě bych měl takovou mně osobní otázku, jaké máte plány se změnami Čaroděje? :-)

Nahoru