Podzimní sraz Kostky na Dálavě - 25-28. září 2020

Odeslat odpověď


Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
Smajlíci
:D :) :( :-? 8) :lol: :P :oops: :cry: :roll: :wink: $D $8) $cry$ $P :-)= :eyecrazy: :>:o/ :>;o) O-) :clap: :think: $lol$ $:) $;) $-o :idea: :arrow? :!: :?:
Zobrazit další smajlíky

BBCode je zapnutý
[img] je vypnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí

Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Podzimní sraz Kostky na Dálavě - 25-28. září 2020

Re: Podzimní sraz Kostky na Dálavě - 25-28. září 2020

od Sirien » 22. 8. 2020, 16:02

Trochu sem se sem v poslední době vrátil, ale z většiny se držim striktně v pár RPG sekcích co mě konkrétně zajímají, takže sem trochu ztratil cit pro to jak tu kde co jak chodí - pokud se to do Akcí hodí víc jak píšeš, tak v pohodě a omlouvám se za chybný zařazení :)

Přiznám se, že co případně budu na srazu hrát/vést jsem ještě neřešil, sem v poslední době myšlenkama trochu jinde než u srazu. Obvykle vedu aspoň jednu hru, většinou nějaké poptávané klasiky (Mágy nebo Hutnery) nebo pro osvěžení něco míň mainstream (GUMSHOE, Blades...) Upíři asi nejsou nutně mimo paletu možností, pár dalších lidí průběžně zmínilo, že by si je taky rádi zkusili a zrovna na Dálavě to de hrát i dost atmosfericky někde večer v chatce.

Jen teda po předchozích zkušenostech s one-shotama Vampire bych asi chtěl, aby si hráči přečetli aspoň shrnutí základních pravidel a připravili si postavy a nějaký detaily (témata hry a související pravidla humanity) ještě před srazem, protože vysvětlovat ty pravidla z nuly a pak ta full tvorba jinak zabere hrozně času, takže se pořádně nedá udělat celá (aby taky zbylo dost času na hraní) a bez tý full tvorby zmizí možnost používat spoustu drobnejch mechanik, který to dělaj zajímavý a ta ukázkovka pak ztratí hloubku, takže bych byl radši aby postavy byly už hotový a všichni věděli o čem to bude, abysme pak jen připomněli základy a mohli rovnou hrát a zaběhnout taky do nějakejch hezkejch detailů co tam jsou a co tu hru dělaj fakt zajímavou (nějaká detailnější humanita, nutkání, třeba i jedna dvě memoriams...)

Nicméně teď ještě nechci nic slíbit - další 2 tejdny budu mít myšlenky hodně někde jinde, takže tohle bych případně řešil až tak 2-3 tejdny před srazem. Případně si dělám poznámku žes měl zájem a když se pro Vampire rozhodnu tak do Tebe určitě šťouchnu :)

Re: Podzimní sraz Kostky na Dálavě - 25-28. září 2020

od Selhan » 22. 8. 2020, 07:38

No ja si teda uprimne myslim, ze by bylo lepsi to dat normalne do akci, protoze takhle se to nemusi dostat k lidem, co na slezinu nemuzou a tak uz tuhle sekci nectou, ale whatever. Uvazuju, ze bych jel. Nebudes tam nahodou vest ty novy Vampiry? Mam na ne zalusk :)

Podzimní sraz Kostky na Dálavě - 25-28. září 2020

od Sirien » 22. 8. 2020, 01:12

Dovolím si napsat do téhle sekce, protože to je nejspíš místo které sledují ti, které by to mohlo zajímat. Pokud s tim sem moc vulgární, tak mi to bude určitě náležitě přehozeno...

25.-28. září bude komunitní sraz Kostky. Jde o otevřený herní sraz (pro všechny hráče, bez neherních +1 vyjma chlupáčů), ale někteří z vás na Kostku nechodí, tak jsem si řekl, že místní publikum pozvu napřímo. Nejen protože letos mnohé akce a srazy dostaly ránu, takže si někteří možná budete chtít vynahradit ztráty :D

Sraz bude tradičně na Dálavě v Novohradských horách. Pro mladší členy komunity - jde o místo, kde se kdysi konaly i úplně první srazy samotného RPG Fóra, na které tradice plynule navazuje, takže jakobyste tam byli doma.

Budu to tu sledovat, ale seznam účastníků budu udržovat jen na Kostce v záhlaví (kde také případně najdete další informace o Dálavě - místo, cesta, spaní, život... - i odkaz na pomocný organizační přehled (cesty, nákupy...)

http://www.d20.cz/skupina/5/diskuze/52409.html

Kdo přijede, bude vřele vítán :D

Nahoru