Oficiální konverze z DrD1.6 - otázky

Odeslat odpověď


Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
Smajlíci
:D :) :( :-? 8) :lol: :P :oops: :cry: :roll: :wink: $D $8) $cry$ $P :-)= :eyecrazy: :>:o/ :>;o) O-) :clap: :think: $lol$ $:) $;) $-o :idea: :arrow? :!: :?:
Zobrazit další smajlíky

BBCode je zapnutý
[img] je vypnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí

Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Oficiální konverze z DrD1.6 - otázky

Re: Oficiální konverze z DrD1.6 - otázky

od Aljen » 6. 12. 2011, 20:43

zober to tak ze mat 3ti level v povolani znamena ze si uz profesional v danej oblasti (este nie veteran alebo az majster)
neviem na akej urovni ADnD zacina nejaka ofic kampan FR. Ale mne sa avidi ze DrD2 level 2/1 alebo 3 je uplne v pohode zacinajuci 1-3 level.
bezni protivnici ako banditi tiez mozu mat tak 2-4 charakteristiku. Stretnut nejake nemrtve trojhlave slizy nebude moc zdrave ... toz ale to sa hadam da trochu regulovat a ani vo FR dedincania bezne nevrazdia pri praci na poli hordy vlkov, orkov alebo vybercov dani.

Re: Oficiální konverze z DrD1.6 - otázky

od BasilisK » 6. 12. 2011, 16:23

Sarsaparillos píše: Nemyslím si, že začínat od začátku by mělo být málo. Není kampaň jako kampaň a i v FR je obrovská škála nepřátel a prostředí, aby se vše dalo přizpůsobit úrovni postav. Baldur's Gate I se začínalo taky na první úrovni, žejo.
Jo, ale to mě moc nebavilo. Jde o to, že to bude něco mezi minikampaní a dlouhým one-shotem a času na hru nebude moc + musím ostatním vysvětlit pravidla (i když jsem jim poslal odkaz na pirátskou verzi pravidel).

Re: Oficiální konverze z DrD1.6 - otázky

od Sarsaparillos » 6. 12. 2011, 16:03

BasilisK píše:Nemáte někdo námět na konverzi AD&D do DrD II? Chtěl bych si zahrát kampaň ve stylu Icewind Dale/Baldur´s Gate a rád bych to vyzkoušel právě na "dvojkách". Nevím teda hlavně na jakém levelu by postavy měli začínat - tři úrovně do začátku mi přijde do Forgotten Realms málo a začínat rovnou na pokročilých mi přijde zase moc vysoko, ale možná se pletu (hru jsem zatím moc netestoval, tohle bude první opravdové hraní). Děkuji za jakékoliv náměty a připomínky.
Nemyslím si, že začínat od začátku by mělo být málo. Není kampaň jako kampaň a i v FR je obrovská škála nepřátel a prostředí, aby se vše dalo přizpůsobit úrovni postav. Baldur's Gate I se začínalo taky na první úrovni, žejo.

Re: Oficiální konverze z DrD1.6 - otázky

od BasilisK » 6. 12. 2011, 15:49

Nemáte někdo námět na konverzi AD&D do DrD II? Chtěl bych si zahrát kampaň ve stylu Icewind Dale/Baldur´s Gate a rád bych to vyzkoušel právě na "dvojkách". Nevím teda hlavně na jakém levelu by postavy měli začínat - tři úrovně do začátku mi přijde do Forgotten Realms málo a začínat rovnou na pokročilých mi přijde zase moc vysoko, ale možná se pletu (hru jsem zatím moc netestoval, tohle bude první opravdové hraní). Děkuji za jakékoliv náměty a připomínky.

Re: Oficiální konverze z DrD1.6 - otázky

od Fingalen » 3. 10. 2011, 09:59

Re: Oficiální konverze z DrD1.6 - otázky

od Křišťan » 3. 10. 2011, 08:17

Bouchi píše:Oficialni rady pro konverzi vysly pred mesicem v Pevnosti a ode dneska jsou dostupne i na webu.
Super. :clap: Kde? :)

Re: Oficiální konverze z DrD1.6 - otázky

od Bouchi » 3. 10. 2011, 08:00

Oficialni rady pro konverzi vysly pred mesicem v Pevnosti a ode dneska jsou dostupne i na webu.

Oficiální konverze z DrD1.6 - otázky

od MarkyParky » 3. 10. 2011, 00:49

Protože oficiální konverze povolání z DrD1.6 stále nevyšla, chtěl jsem položit pár obecných otázek k tomu, jak bude vypadat, abychom se mohli co nejlépe připravit :D ? Rádi bychom už přestali hrát "oťukávací" a "testovací" sezení s alternativními postavami a začali si pomalu převádět náš svět, co hrajem dlouhodobě...

a) Převod levelů - bude lineární (co 1 lvl v DrD1.6, to 1 lvl v DrD2) nebo tam budou nějaké nepravidelnosti? A bylo by možné případný vzorec převodu zveřejnit i před vydáním?
b) Bude konverze obsahovat pouze převod zvláštních schopností povolání nebo bude obsahovat i příklady převodů některých předmětů/kouzel/nestvůr?

Předem díky za odpovědi a neberte to prosím jako žádné honění, chápu, že vydané "to bude, až to bude". Jen bychom si rádi začali převod předpřipravovat, protože stejně nemáme co dělat :D

Nahoru