[Příběhy Impéria] Rukověť mága

Odeslat odpověď


Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
Smajlíci
:D :) :( :-? 8) :lol: :P :oops: :cry: :roll: :wink: $D $8) $cry$ $P :-)= :eyecrazy: :>:o/ :>;o) O-) :clap: :think: $lol$ $:) $;) $-o :idea: :arrow? :!: :?:
Zobrazit další smajlíky

BBCode je zapnutý
[img] je vypnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí

Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: [Příběhy Impéria] Rukověť mága

Re: [Příběhy Impéria] Rukověť mága

od Ecthelion » 23. 12. 2014, 11:13

Prokop Prčík píše:Tak i já jsem se konečně dostal k Rukověti mága, a musím říct - paráda! :clap: Velmi mi pomáhá k zajímavějším dobrodružstvím a jelikož jsem sám začal hrát hráčskou postavu zaměřenou na magii, velmi mi tahle příručka pomohla. Díky. :)
My moc děkujeme, že jsi nám napsal, a jsme moc rádi, že ti kniha byla k užitku. :clap:

Re: [Příběhy Impéria] Rukověť mága

od Prokop Prčík » 22. 12. 2014, 20:46

Tak i já jsem se konečně dostal k Rukověti mága, a musím říct - paráda! :clap: Velmi mi pomáhá k zajímavějším dobrodružstvím a jelikož jsem sám začal hrát hráčskou postavu zaměřenou na magii, velmi mi tahle příručka pomohla. Díky. :)

Re: [Příběhy Impéria] Rukověť mága

od Ecthelion » 14. 3. 2011, 11:54

Na fantasyobchodě.cz je k dispozici menší dotisk Rukovětí mága, ale pokud máte o knihu zájem, pospěšte si, protože rychle mizí. :wink:

Re: [Příběhy Impéria] Rukověť mága

od Ecthelion » 7. 2. 2011, 15:36

Aljen píše:Ale na Slezine chcem od vas venovanie :P
Rádi dáme. :wink:

Re: [Příběhy Impéria] Rukověť mága

od Aljen » 7. 2. 2011, 14:02

Dle důvěrných informací jsou ty poslední kusy celkem dva.
Ej vy potvory ... vdaka tejto informacii som si povedal, ze teda investujem a kupim si do zbierky.
Niezeby som najblizsie mesiace SOTE planoval hrat. Hraci sa mi rozprchli po skolach takze moja kampan je on-hold.

Ale na Slezine chcem od vas venovanie :P

Re: [Příběhy Impéria] Rukověť mága

od Ecthelion » 23. 1. 2011, 17:47

PetrH: No uvidíme co z toho bude... zatím je hotový ten sešitek co je vyfocený. Je to ale spíš jen neúplný fragment něčeho co by si zasloužilo dopracovat... Jak to s tím půjde uvidíme.

Re: [Příběhy Impéria] Rukověť mága

od PetrH » 23. 1. 2011, 13:19

ulet.... kazda kniha je lepsi a lepsi

Re: [Příběhy Impéria] Rukověť mága

od Ecthelion » 23. 1. 2011, 12:57

Onge: No, vzhledem k tomu, že je rozebraný po půl roce... tak nejspíš podhodnocený. :think:

PetrH: Dost těžká otázka. Teď je očekávaná docela velká přestávka, neb na to prostě není čas. Ale pravdou je, že bez Příběhů to moc dlouho nevydržíme... takže kromě Duelu jsme přes Vánoce a ve volných chvilkách začali trošku blbnout. Zatím to jsou jen nástřely a uvidíme co z nich vznikne. Drobný náhled zde:

Obrázek
Obrázek

Uvidíme jestli z toho bude vůbec něco.

Každopádně by měl brzy vyjít sborník Hry s příběhem, ve kterém budou dvě povídky ze světa Příběhů + nějaké ilustrace. Info bude v novém Drakkaru, kde také najdete podrobný článek o cenách a platech ve viktoriánské Anglii.

Re: [Příběhy Impéria] Rukověť mága

od PetrH » 23. 1. 2011, 12:17

a kdy bude pokracovani?

Re: [Příběhy Impéria] Rukověť mága

od OnGe » 23. 1. 2011, 10:29

Smim se zeptat, jaky byl naklad?

Re: [Příběhy Impéria] Rukověť mága

od Ecthelion » 23. 1. 2011, 10:21

Fantasyobchod.cz píše:Rukověť mága: Skladem poslední kusy
Dle důvěrných informací jsou ty poslední kusy celkem dva. :wink:

Rádi bychom vám poděkovali za důvěru, kterou jste do knihy vložili a doufáme, že se vám Rukověť líbila! A jestli ji nemáte, tak doporučujeme fofr! $D

Re: [Příběhy Impéria] Rukověť mága

od Ecthelion » 4. 11. 2010, 22:22

Hodnas píše:Ahoj, měl bych dotaz na autory. Máte v plánu nějáká další rozšíření pro příběhy? Rukovět mága byla skvělá a líbila se mi a celé Příběhy Impéria jsou pěkné.
Moc díky za pochvalu. Určitě to v plánu máme - na Gameconu jsme naznačili, že další příručka může být buď zaměřena na technologii (jako opozitum k Rukověti) nebo ještě zvažujeme Zápisník rváče, který by se zaměřoval na boje a šarvátky. Ještě uvidíme, jak se to vyvine. Takže - další rozšiřování plánujeme (a už i rozmýšlíme), ale čestně bohužel musíme přiznat, že v této chvíli naprosot netuším, kdy se k nim dostaneme (Dračí doupě 2, státnice, diplomka)... nicméně Příběhy jsou pro nás jako droga - bez dávky vydržíme jen určitou dobu. $::lol:
Hodnas píše:A ještě jeden, pokud postava chce seslat prokletí na jinou měla by si házet? Jaké jsou omezení těchto prokletí atd. např. Nekromancer chce jiného mága ovládajícího Henochštinu proklít a znemožnit mu používat Příkaz na jeho osobu... pokud je to někde v knize tak se omlouvám.
Je otázkou, jak je prokletí myšleno - pokud jde o to, co jsi napsal (tedy: znemožnit někomu užívat magii nebo dosáhnout podobně konkrétního efektu), je prokletí spíše kouzlem (kde prokletí je více než co jiného color a funguje stejně jako kterékoli jiné kouzlo) a hází se na příslušnou dovednost.
Mocná prokletí a prokletí skutečná, kdy čarodějka umírající v plamenech prokleje z posledních sil své katy a všechny, kteří se přišli dívat, jak umírá... to je úplně jiná káva. :-)=

Re: [Příběhy Impéria] Rukověť mága

od Hodnas » 4. 11. 2010, 19:53

Ahoj, měl bych dotaz na autory. Máte v plánu nějáká další rozšíření pro příběhy? Rukovět mága byla skvělá a líbila se mi a celé Příběhy Impéria jsou pěkné.
A ještě jeden, pokud postava chce seslat prokletí na jinou měla by si házet? Jaké jsou omezení těchto prokletí atd. např. Nekromancer chce jiného mága ovládajícího Henochštinu proklít a znemožnit mu používat Příkaz na jeho osobu... pokud je to někde v knize tak se omlouvám.

Re: [Příběhy Impéria] Rukověť mága

od Ecthelion » 18. 10. 2010, 21:04

Hodnas: Moc díky za důvěru. Doufáme, že se ti Příběhy budou líbit a těšíme se na reakce! :wink:

Re: [Příběhy Impéria] Rukověť mága

od Hodnas » 18. 10. 2010, 20:32

Tak, dneska jsem si objednal obě knihy ze série SotE - fantasyobchod díky :) Doufám, že mě to nezklame a s někým si to zahraju, snad navnadím lidi se kterými momentálně hrajeme Fallout RPG i na tohle... Hned jak dočtu Rukověť tak se ozvu se svými zážitky...

Nahoru