[info] O sekci České a slovenské hry

Odeslat odpověď


Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
Smajlíci
:D :) :( :-? 8) :lol: :P :oops: :cry: :roll: :wink: $D $8) $cry$ $P :-)= :eyecrazy: :>:o/ :>;o) O-) :clap: :think: $lol$ $:) $;) $-o :idea: :arrow? :!: :?:
Zobrazit další smajlíky

BBCode je zapnutý
[img] je vypnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí

Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: [info] O sekci České a slovenské hry

Re: [info] O sekci České a slovenské hry

od fallenone » 31. 1. 2016, 13:36

pc hra a tusim ze ceska byla

Re: [info] O sekci České a slovenské hry

od Vallun » 31. 1. 2016, 13:33

šlo o český produkt?

a šlo o hru na Pc nebo pen and paper?

Re: [info] O sekci České a slovenské hry

od fallenone » 31. 1. 2016, 13:32

hoj lidi moc prosim o pomoc pri hledani jedne rpg hry u ktere si nemuzu vzpomenout na jmeno..a proto si ji ani nemuzu koupit :( popis hry je cca takovy : rok vydani byl kolem roku 2003 az 2007 ale to taky nevim..pohyb postavy po mape byl volny a postupem casu se vam otviraly nove lokace a mesta souboj probihal na tahy..a kouzleni bylo pomoci KOMBINOVANI run..moc si tu hru uz nepamatuju ale vim ze jsem se nemohl dost skrz neaky prusmyk ktery hlidal neaky obr..hra byla spis Beckoveho razu..prosim o neake navrhy co by to mohlo byt za hru predem dekuji..:)

Re: [info] O sekci České a slovenské hry

od Peekay » 24. 6. 2009, 13:52

Zeby cez vikend?

Re: [info] O sekci České a slovenské hry

od Markus » 24. 6. 2009, 12:03

Jersone, Peekayi, bláhově jste zmínili, že byste mohli napsat nějaké anotace. Mrk, mrk :wink:

Re: [info] O sekci České a slovenské hry

od Ecthelion » 14. 6. 2009, 21:59

Anotace mají být popisné a nehodnotící, napsání takového textu IMHO nebrání, že jsi autorem hry.

Re: [info] O sekci České a slovenské hry

od Markus » 14. 6. 2009, 20:30

Myslím, že případná zaujatost anotace nebude nijak vadit. Konečný verdikt vynesou až návštěvníci ve svých hodnoceních. :wink:

Re: [info] O sekci České a slovenské hry

od Jerson » 14. 6. 2009, 20:22

Markus píše:ale namátkou mě napadá dost dokončených her, které chybí...
Jmenovitě postrádám třeba d20 Warheart, Čas pro hrdiny, zmíněný Svět fantasie (to už je ale dávno, co jsem o něm četl) a jiné.
Myslel jsem, že by bylo lepší, kdyby anotaci psal někdo jiný než sám autor, který je známý vychvalováním svého výtvoru, ale lidé kteří slibili si pravidla pročíst tak neučinili, takže mi asi nic jiného nezbyde.

Re: [info] O sekci České a slovenské hry

od Peekay » 14. 6. 2009, 19:41

Markus píše: Plus ne zcela související požadavek: dokážete někdo anotovat Yrddhesovo oko? Není to sice česká hra, ale vyšla u nás v překladu.
Dokazem.

Re: [info] O sekci České a slovenské hry

od Markus » 14. 6. 2009, 15:30

Rád bych připomněl, že seznam anotací zatím postrádá většinu českých i slovenských her. Nestyďte se a hry do anotací přidávejte - to platí stonásobně, pokud jste nějakou hru sami napsali, ale můžete klidně přidávat i hry, kterým fandíte nebo které znáte.

Samozřejmě stále platí, že by bylo vhodné přidávat pouze dokončené hry, tj. nikoliv rozpracované... ale namátkou mě napadá dost dokončených her, které chybí.

Jmenovitě postrádám třeba d20 Warheart, Čas pro hrdiny, zmíněný Svět fantasie (to už je ale dávno, co jsem o něm četl) a jiné.

Plus ne zcela související požadavek: dokážete někdo anotovat Yrddhesovo oko? Není to sice česká hra, ale vyšla u nás v překladu.

Re: [info] O sekci České a slovenské hry

od Markus » 23. 1. 2009, 15:28

Lemmy, nejdřív se musíš přihlásit na hlavní stránce.
Doplním tam upozornění.

Re: [info] O sekci České a slovenské hry

od Lemmy » 23. 1. 2009, 15:23

:clap:

No, já nevím, chtěl jsem přidat do seznamu pomocí toho formuláře českou hru Svět fantazie, kterou jsem zkoušel s družinou hrát, ale jaksi: "Přístup odepřen - Nemáte oprávnění přistupovat na tuto stránku"

[info] O sekci České a slovenské hry

od Markus » 23. 1. 2009, 15:20

Vítejte v sekci České a slovenské hry

Jak název napovídá, tato sekce shrnuje diskuze o všech českých a slovenských hrách - jak o těch vydaných tiskem, tak o těch, které jsou k dispozici zdarma na internetu. Patří sem diskuze o každé české či slovenské hře, s čestnou výjimkou, některých, jejichž diskuze přerostly do takové délky, že dostaly vlastní sekce:
:arrow? Dračí doupě
:arrow? Dračí doupě plus
:arrow? Příběhy Impéria
:arrow? Střepy snů


Existující hry
Českých a slovenských her existuje možná až překvapivě velké množství. K jejich vyhledání použije naše anotace:
:arrow? České hry
:arrow? Slovenské hry
:arrow? České nebo slovenské hry

Pokud vaše hra ještě v seznamu není, můžete ji tam kdykoliv přidat pomocí Vložit obsah > Anotace (musíte být samozřejmě přihlášení). Do pole "klíčová slova" nezapomeňte napsat "česká hra", nebo "slovenská hra". Technická prosba: svou hru prosím přidejte do anotací až ve chvíli, kdy ji budete považovat za dokončenou. Rozpracované hry posílejte do naší sekce RPG tvorba a design.

Tato sekce pak sdružuje diskuze. Novou diskuzi může založit kdokoliv - někdy se stává, že o hře diskutují pouze fanoušci, jindy se diskuze účastní i sám autoři. Autoři, pokud přijdete na Fórum a zjistíte, že diskuze o vaší hře již existuje, napište mi soukromou zprávu. Dám vám příslušná práva, abyste mohli diskuzi o své hře spravovat.


Dokončené vs. rozpracované hry
RPG Fórum má velkou sekci nazvanou RPG tvorba a design, která sdružuje diskuze o připravovaných projektech. Pokud vás tedy zajímají nejen dokončené hry, ale i hry, na kterých se momentálně pracuje, rozhodně se do Kreslicího prkna podívejte. Autoři budou rádi za jakýkoliv váš názor a komentář.

V této sekci by správně měly být pouze dokončené hry, všechny rozpracované projekty budeme přesouvat zpět do Tvorby. Samozřejmě slovo "dokončené" je dosti sporné, na mnohých projektech se pracuje průběžně a jejich autoři je neustále doplňují a vylepšují. Naším doporučením je nechávat v Tvorbě a designu pracovní verze (0.X.X) a v této sekci již všechno od první kompletní verze (1.0) dál. V konečném důsledku ale necháme na uvážení samotných autorů, zda budou chtít diskuzi o své hře vést raději v RPG tvorbě a designu, nebo zde.


RPG Kuchyně
Každoročně pořádáme RPG Kuchyni, soutěž ve tvorbě RPG her. V průběhu RPG Kuchyně dostanou soutěžící sadu "ingrediencí", které musejí vzít a s jejich pomocí během pouhých 14 dní napsat kompletní RPG hru. Bližší informace o RPG Kuchyni a uplynulých ročnících naleznete v horním menu. Pro lepší ilustraci si přečtěte tyto články:
:arrow? Úvod do RPG Kuchyně a vysvětlení toho, jak to funguje.
:arrow? Ukázka ingrediencí z 1. ročníku

Hry, které se v průběhu jednotlivých ročníků RPG Kuchyně vytvoří, posléze najdete v této sekci.


Ať se vám tu líbí!

Nahoru