Zapomenuté kostky

Odeslat odpověď


Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
Smajlíci
:D :) :( :-? 8) :lol: :P :oops: :cry: :roll: :wink: $D $8) $cry$ $P :-)= :eyecrazy: :>:o/ :>;o) O-) :clap: :think: $lol$ $:) $;) $-o :idea: :arrow? :!: :?:
Zobrazit další smajlíky

BBCode je zapnutý
[img] je vypnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí

Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Zapomenuté kostky

Re: Zapomenuté kostky

od Jerson » 4. 6. 2020, 13:18

Možnost vyhrát Elder kostky

(A taky nekromancie tohoto náhodně nalezené tématu o kostkách - jsou vlastně takové generátory ještě potřeba, když to zvládá Google?)

Re: Zapomenuté kostky

od crowen » 5. 3. 2018, 18:00

rolz.org anyone?

Re: Zapomenuté kostky

od Quartsik » 25. 2. 2018, 14:57

Ten výsledek v příštím releasu doplním.... Co se týče recenze napsané sám sobě, tak odpověď zní, že mi to blbé nepřijde.. Jelikož mám zkušenost z vývoje aplikací i z profesního života, tak vím, že v reálu to funguje tak, že v momentě, kdy nějaká společnost vydá novou aplikaci, tak okamžitě stáhne,ohodnotí a napíše recenzi ze všech zařízení, které má k dispozici... Někteří jdou dokonce tak daleko, že si zaplatí junk traffic, čímž si zajistí, že např. 1000 lidí stáhne aplikaci, dá pět hvězdiček a odinstaluje.... Za situace, že si tam napíšu jednu jedinou recenzi se mi to opravdu jako nekalé jednání nejeví :)

Re: Zapomenuté kostky

od Sarsaparillos » 25. 2. 2018, 14:42

A to ti nepřijde blbé psát sám sobě recenzi a dávat hodnocení? Bleh.

Re: Zapomenuté kostky

od Paul » 25. 2. 2018, 13:49

Ten výsledek by tam měl být alespoň u d4ek, nebo bys měl změnit ru spodní stranu za vrchol c výsledkem, dole nejde vidět (nebo jde, ale těžce).

Re: Zapomenuté kostky

od Quartsik » 25. 2. 2018, 13:46

Díky za zpětnou vazbu :) Výsledek jsem zvažoval, ale nakonec jsem se rozhodl to nechat jen na těch kostkách.. A s tou D6 máš pravdu, působí dost hranatě a někdy dělá trošku problémy :) Zaměřím se na to.. Díky

Re: Zapomenuté kostky

od Paul » 25. 2. 2018, 13:22

Ocenil bych tam okénko, kde by se objevil výsledek.

A d6 by mohla být kulatější. :D

Zapomenuté kostky

od Quartsik » 25. 2. 2018, 11:57

Ahoj pařani! Určitě znáte ten pocit, když si chcete zahrát Dračí doupě, nebo jinou hru a zjistíte, že nemáte po ruce všechny potřebné kostky.... Pro tyto případy jsem vytvořil jednoduchý simulátor házení kostkami, kde si můžete navolit hod jednou až šesti kostkami a vybírat můžete z kostek D4, D6, D8, D10, D12 a D100. Aplikace je dělaná ve 3D a hod kostkami se řídí podobnými pravidly fyziky, jaké fungují i v reálném světě, tudíž kostky simuluje opravdu věrohodně.... Odkaz na aplikaci je tu https://play.google.com/store/apps/deta ... per.Dice3D a pokud si ji někdo stáhnete, tak budu rád za zpětnou vazbu :) Quartsik

Nahoru