Batman

Odeslat odpověď


Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
Smajlíci
:D :) :( :-? 8) :lol: :P :oops: :cry: :roll: :wink: $D $8) $cry$ $P :-)= :eyecrazy: :>:o/ :>;o) O-) :clap: :think: $lol$ $:) $;) $-o :idea: :arrow? :!: :?:
Zobrazit další smajlíky

BBCode je zapnutý
[img] je vypnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí

Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Batman

Re: Batman

od eerieBaatezu » 26. 10. 2019, 14:01

Nejenže se teda Joker stal nejvýdělečnějším R-rated filmem vůbec, ale dost prosákl i do mimofilmové oblasti...

Obrázek
Obrázek

A lidi houfně navštěvují ty schody a fotí se tam a usedlíkům z Bronxu to vadí. :D

Obrázek

Re: Batman

od eerieBaatezu » 25. 10. 2019, 22:57

Hele, tyhle věci jsou asi tak to jediný, na co v životě těším. Takže mě fakt nasere, když bude Giacchino skládat pro novýho Batmana, jasný? $lol$

Re: Batman

od Log 1=0 » 25. 10. 2019, 21:43

Hele, eerie, nepřeháníš to trochu?
Nejhorší, co se může stát, je , že natočí blbý film s Batmanem.
Blbých filmů s batmanem je několik, stejně jako je několik dobrých. Když bude jeden blbý navíc, nic zásadního se nestane. Filmy s Batmenem se v budoucnu budou točit dál a některé budou dobré.
Ty tu vyvádíš, jako by tě vyhodili z práce.

Re: Batman

od eerieBaatezu » 25. 10. 2019, 20:55

Kua, teď jsem sem přišel něco napsat a uviděl sem, co sem tu psal minule a zase mám ještě víc zkaženou náladu. :roll:

Re: Batman

od eerieBaatezu » 19. 10. 2019, 15:19

O hodinu pozdějc a já jsem nakrklej ještě víc. Člověk už se nemůže těšit ani na Batmana. :roll: Obrázek Kua fix.

Re: Batman

od eerieBaatezu » 19. 10. 2019, 14:19

Mnóóó. Tak jsem nechtěl aby Reeves psal a točil Batmana. Nechtěl jsem aby Pattison hrál Batmana. A sr*la mě myšlenka, že by Giacchino skládal hudbu k Batmanovi.

Lol... Co dodat.

Re: Batman

od Faskal » 18. 10. 2019, 14:56

Joker byl brilantní.

Re: Batman

od eerieBaatezu » 18. 10. 2019, 13:18

Tak Todd Philips řekl, že ty teorie jsou blbosti. $D

Re: Batman

od Invictus » 17. 10. 2019, 18:17

Tohle je ovšem zajímavé... Hodiny v Jokerovi:
Náhoda? Nemyslím
https://en.wikipedia.org/wiki/11:11_(numerology)

Re: Batman

od eerieBaatezu » 17. 10. 2019, 09:24

Tohle je ovšem zajímavé... Hodiny v Jokerovi:

Obrázek

Re: Batman

od eerieBaatezu » 17. 10. 2019, 09:22

jjelen píše:
7. 10. 2019, 09:23
ted koukam na tržby a... máme tu možná vyjimku z eerieho pravidal o degeneraci krtiiků a diváků (a možná i naději, že vedle marvelovek budou vznikat i "trochu jiné blockbustery" občas, ne že by se to občas nedělo už teď)
No, na rotten tomatoes si to mezi kritiky moc dobře nevede, má to nějakých 68 procent. Lol, hned v druhý recenzi top kritiků co čtu, se píše o "toxic masculinity", hned vedle maník píše, že je to "bleak and juvenile", ale sračkám jako Black Panther nebo Aquaman dal lepší hodnocení, týpek, co podle fotky vypadá aspoň o dekádu starší než já. To je fuk, beztak bych tam zase našel někoho, kdo to má naopak, ale prostě 68 procent.

A na diváky se taky nespolíhám, protože mi přijde, že je to všechno o hypu. Joker dostal od youtuberů děsnej hype, a všichni na to šli a pějí na to chválu. To samé Aquaman, což byla hrůza hrůzoucí, a všichni na to šli a pějí na to chválu. To samé ten Panther nebo Thor Ragnarok, další filmy, kdy jsem chtěl v tom kině chcípnout, než abych to musel dokoukat, oba extrémní hype a furt pořád dokola.
Naopak Solo, výrazně lepší film jak Aquaman, BP, nebo Ragnarok, dostal po Last Jedi těžkej anti-hype, a co se stalo, nikdo na to nešel a youtube plnej komentářů, jak byl ten film špatnej.


Zrovna když o tom tak mluvíme, čtu skvělou knížku o "náhodě", náhodnosti a statistice ve světě a v životě, a zrovna tam byla kapitola, kde se psalo o tom, jak jsou producenti schopni ovlivnit to, zda bude film hit nebo propadák. A byla tam hláška od maníka, co vedl Paramount a Columbia Pictures a ten řekl, že když nad tou svou kariérou uvažoval, tak kdyby povolil ty filmy, kterým dal červenou a dal zelenou těm, které zatrhl, vyšlo by to zhruba nastejno. Byly filmy, kde nebyly známé hvězdy a měly malý rozpočet a staly se trháky, byly filmy, kde byl Árný a narvali do toho peněz, a propadlo to.
Taky se tam psalo o kariérách několika producentů, co dostali padáka proto, že jejich filmy přestaly vydělávat a dostávat dobré recenze. A filmy, co se dostaly za necelý rok do kin, které tihle vyhození lidé povolili, byly zase úspěšné. Je tam prostě hodně proměnných.

Jenže tehdá nebyly internety a youtuby a tyhle věci. Kde se může jakýsi hive mind brutálně rozjet. U toho Sola, nebo MCU věcí je to vidět děsně moc. Jsem zvědav, co bude teď. Jak dlouho bude MCU značka fungovat, když oznámení, že MCU teď bude hodně woke (na což youtube slyší a nenechá to bez potrestání), se kryje s tím, že v Endgame skončila ta série o Iron Manovi a Cap. Americovi, což činí jakýsi milník odkud lze říkat, že další MCU už člověka nezajímá, že bude takové nebo makové. Obé dohromady možná změní naraci ohledně MCU. Společně s tím, že se teď na youtube vede boj proti RT kritikům, kteří vlastně ohromně pomohli MCU k vzestupu, jenže to bylo v době, kdy se rotten tomatoes považovaly za písmo svaté.

No jsem zvědav. Je to takové přelévání trendů. Snyder asi i nadále zůstane mimo DC, jeho JL asi neuvidíme, a promarněný zbytek celé minulé dekády MCU srágorovin, co mi kazily náladu, už mi taky nikdo nevrátí. $lol$

Re: Batman

od jjelen » 7. 10. 2019, 09:23

Tedy já ho zatím neviděl a bohužel asi ještě chvíli neuvidím, ale ted koukam na tržby a... máme tu možná vyjimku z eerieho pravidal o degeneraci krtiiků a diváků (a možná i naději, že vedle marvelovek budou vznikat i "trochu jiné blockbustery" občas, ne že by se to občas nedělo už teď)

Re: Batman

od eerieBaatezu » 6. 10. 2019, 20:57

Invictus píše:
5. 10. 2019, 23:05
Někdo tu psal, že vlastně neví o čem to bylo, tak mě to moc nenamotivovalo. :D
Já jsem psal, že nevím, co si o tom myslet z hlediska interpretace, ne z hlediska toho, jestli to stojí za zhlédnutí. Je to IMO zatím nejlepší film roku, z toho, co jsem viděl. Půjde na to znova.

Se musím smát, že těch posledních 30 minut jednoho filmu, je větší nás*r, než všechny ty finále Infinity War a Endgame po 10+ letech build-upu a uber-hypu. Jsem zvědav, až to uvidím podruhé s tím, že vím co se stane, jak na to budu reagovat. Tam fakt byla geniálně zachycena ta podstata Jokera, že nevíte, jen bezhybně v šoku čučíte a nevíte, co bude.

Re: Batman

od Naoki » 6. 10. 2019, 07:38

Joker is the story of a broken man in a broken society.

Sledujeme pribeh muze jehoz maly kousek stability ktery ma se mu pomalu rozpada a on se uci hledat sve misto. Jako film je jiny nez bezne blockbustery, natoz beznych komiksaku, a pokud na to clovek nejde pripraveny tak pacing a druh konfliktu ho dost prekvapi. Komiksovy puristi budou tvrdit ze ten film neni o Jokerovi, ale pouze pouze batmanovske kulisy, nebot film rozbiji spoustu axiomu, aby mohli vypravet pribeh ktery chteji.
Film se da pomerne snadno cist jako kritika americke spolecnosti. Jak se system, spolecnost a jednotlivci chovaji ke slabym jedincum, a jak se toto pak obrati proti nim. A tudiz je to i takove varovani at se zastavime dokud muzeme, dokud nam to nepreroste pres hlavu.

Osobne nemuzu rict, ze se mi libil, ale ani ze se mi nelibil. Byl to proste jiny film a nevim jestli jsem byl na tu jinakost pripraven.

Re: Batman

od Invictus » 5. 10. 2019, 23:05

Někdo tu psal, že vlastně neví o čem to bylo, tak mě to moc nenamotivovalo. :D

Nahoru