Třídit články podle tématu

Nejčastější témata:

Tribe 8

Vyhodnocení soutěže o nejlepší postavu 2009

Do letošního ročníku soutěže o nejlepší postavu nám přišlo 17 postav, jedna zajímavější než druhá. Soutěžícím tímto děkujeme a zároveň gratulujeme výherci, který si odnesl Příběhy Impéria. Všech 17 postav nyní zveřejňujeme v přehledném sborníku, doplněné navíc i o komentáře porotců a rady do další tvorby. Doufáme, že pro vás sborník bude inspirací a že si z něj odnesete četné náměty do hry.

Pro stažení sborníku klikněte na "Číst dál".

Tribe 8

Tribe 8 je mýticko-postkatastrofické RPG o světě Vimary, kde lidská společenství ohrožují nejen jiní lidé a divoká zvířata, ale i nestvůrní Z’bri; poslední střípky technologie jsou v rukou do sebe uzavřených Strážců, sedm kmenů uctívá mocné Fatimy a z vyhnanců se formuje osmý kmen, zatím slabý a nejednotný, ale svobodný a stále sílící. Duchové, věštby a magie („syntéza“) jsou stejně samozřejmé, ale i záhadné jako relikvie ze Světa Předtím; viditelný svět se prolíná s Řekou Snu. Vstupte do fascinujícího světa této hry…

 

Minirecenze: Shattered Hope, Tales from the Floating Vagabond, Tribe 8

Trojice minirecenzí, tentokrát na sci-fi či postapokalyptické hry. Shattered Hope je volně dostupné ukázkové dobrodružství pro plánované RPG Dark Heresy, zasazené do světa Warhammer 40 000. Tales from the Floating Vagabond je humorné sci-fi, ne nepodobné Stopařově průvodci po Galaxii, kde neuvěřitelné postavy zažívají neuvěřitelné situace a realismus je jen od toho, aby byl porušován. Tribe 8 je post-apokalyptická hra s velmi originálním světem, notně protkaným spiritualismem a snovostí.

Syndikovat obsah