Třídit články podle tématu

Nejčastější témata:

GameCon

Gamecon a Dračí doupě na Radiu Wave

Drobná kuriozitka: "alternativní" odnož Českého Rozhlasu, Radio Wave, se tento čtvrtek v pořadu Zpoždění věnovala Dračímu doupěti a Gameconu. Hostem tohoto půlhodinového pořadu byl Matouš "Erric" Ježek, hlavní organizátor Gameconu a autor Střepů snů, a jeho přítelkyně a "bývalá vítězka mistrovství v Dračím doupěti" Adéla Kyselová, figuruje i Martin "Bouchi" Kučera z vydavatelství Altar. Kromě představení Gameconu a povídání o historii Dračího doupěte se můžete těšit na vypečenou snahu vysvětlit bezradným posluchačům rádia, co to vlastně jsou RPG hry. :) Běžte si to poslechnout

Ozvěny GameConu

Je to sotva čtrnáct dní, co skončil letošní GameCon, největší zdejší setkání zaměřené výhradně na společenské hry a určené nejen jejich příznivcům, ale všem, kteří si rádi alespoň jednou za čas hrají. A jaký tedy byl GameCon 2010?

 

Příběh Impéria, který zazněl na Gameconu

Toto je zápis ze hry Stories of the Empire, která se odehrála na Gameconu. Hru jsme vedli ve dvou Vypravěčích, hrálo šest hráčů a i přes tento poměrně vysoký počet se hra nadmíru vydařila. Podařilo se rozjet fantazii a aktivitu hráčů, kteří pak házeli do hry stále nové a nové nápady a skládali tak vynikající příběh.

Přijeďte na GameCon

Většina z vás herní festival GameCon pravděpodobně zná. Cílem tohoto článku je hlavně představit vám „nový“ GameCon, který je totiž plný změn. A věříme, že všechny povedou k tomu, abyste si ho více užili. Pokud GameCon neznáte, určitě se koukněte na stránky www.gamecon.cz a uvidíte, že stojí za to si na něj ty čtyři dny v létě čas udělat.

Gamecon očima „Clontroopera“

S řádným odstupem, když už všechno nadšení opadlo, jsem se rozhodl zamyslet se nad GameConem 2007. Byl to můj první con vůbec, takže jsem nevěděl co mám očekávat... Protože jsem neměl šanci se dostat na akci dřív než v pátek ráno, můžu hodnotit pouze tři dny.

Jmenuji se Martin Kupka, narodil jsme se 22. 7. 1996 v Přerově, ale žiji v Hradci Králové. RPG hraji asi 2 roky, s kamarády jsem začínal na DrD, ale v současné době GMuju SW d20. 

Vitus a jeho první GameCon

Vzhledem k tomu, že jsem na stará kolena dostal na první Gamecon ve svém životě, rozhodl jsem se sepsat své dojmy z této akce. Předem však upozorňuji, že jsem dalek hodnocení organizačních a dalších záležitostí, protože bych je jednak neměl s čím srovnávat a druhak jsem neměl žádná očekávání, alébrž ve mne bujela zvědavost, jak to vlastně celé funguje či nefunguje.

Report z Gameconu 2006

Díky Jezevcovi se i do naší obce dostala informace o tom, že se letos koná Gamecon, a že poprvé ve své existenci snad bude i něco více než jen Mistrovství ČR v DrD, Proroctví a dalších hrách nabízených Altarem. Letošním organizátorem nadále zůstává Altar, ale k němu se přidalo sdružení Moorboyz, aneb klub příznivců a hráčů RPG, Fantasy, Horroru a Sci-Fi. Mediálním partnerem Gameconu byl časopis Pevnost, což se ale nijak neprojevilo.

Syndikovat obsah