dobrodružství

Láska lesa

Napsal uživatel Kin dne 01.04.2007, 05:00

Kdo se bojí, ať nechodí do lesa.
– staré lidové přísloví.

Toto je dobrodružství pro jakýkoliv fantasy svět, svět, kde funguje magie a který obývají bájní tvorové. O jednom z nich to také bude. Je to dobrodružství o jedné malé lži, která málem zavinila katastrofu. A nebo ještě zaviní, ale to už bude záležet na Tvé družině.

Toto dobrodružství je určeno pro jakoukoliv družinu jakékoli síly, ale lépe by sedlo nějaké slabší, začínající družině, nebo už mírně protřelým dobrodruhům.

Tajemství

Napsal uživatel Zrzavec dne 08.10.2007, 05:00

Dobrodružství, které se více hodí na jednorázovou hru než jako pokračování kampaně. I když, kdo ví. Já jej zde nebudu rozepisovat natolik podrobně a s mnoha různými možnostmi, přeci jen je sepisováno předně pro Drakkar, a tak by nemělo být nesmyslně dlouhé.

Jedná se o ukázkové dobrodružství pro hru DrD+ na GameConu 2007, nicméně napíši jej tak, aby konverze do libovolného systému byla bezproblémová. Nebo se o to alespoň pokusím. Proto zde budete marně hledat čísla protivníků a cizích postav. Popíši vám jen děj, jak vše půjde za sebou.

O tvorbě dobrodružství: Aktivní vs. pasivní příběh

Napsal uživatel ilgir dne 23.08.2009, 13:29

Sešli jste se v hospodě u jednoho stolu, protože jinde nebylo místo. Když jste vypili už nějaký ten pohár, přitočil se k vám jakýsi člověk s kápí na hlavě. „Vypadáte jako schopní dobrodruzi. Nesháníte náhodou práci? Něco bych pro vás měl...“ Téměř každý hráč RPG tohle někdy zažil, nebo o tom aspoň slyšel. Někteří hráči to zažívají stále znovu. Proč? Je to nejjednodušší a osvědčená cesta, jak začít dobrodružství? A jak se asi takové dobrodružství bude dál vyvíjet?

Našli jsme pro vás na webu III

Napsal uživatel Vitus dne 08.10.2007, 01:00

Část 3. – Webové stránky – zdroje všeho druhu.

V dnešním díle putování po zákoutích webu bychom se chtěli zaměřit na dvě stránky, jež lze bez skrupulí považovat za největší zdroje všeho druhu pro různé druhy RPG na síti. Prvním z nich je RPG Archive a druhou je Dungeons and Dragons Adventures.