Třídit články podle tématu

Nejčastější témata:

cyberpunk

Zahrajte sa s nami: Android

Svet sa zmenil – zločin nie. V tejto epickej (rozmermi a množstvom kartónových komponentov) doskovke budete sledovať odhaľovanie vinníkov vraždy na pozadí politických machinácií, korporátnych sporov a všadeprítomnej konšpirácie a vyšetrovanie zločinu odrážajúce sa v životoch detektívov, ktorým do definitívneho dna veľa nechýba. Klasický noir v netradičnom prevedení prináša Fantasy Flight Games

Střepy snů - zápis z testu: Unity is falling down

Další zápis z testovací hry Střepů na Slezině RPG fora. Hra se odehrávala v transhuman - cyber - future prostředí. Na téma: "Co se stane, když se ničivá zbraň dostane do rukou nejslabším článkům společnosti." Diskusi, ve které se připravovalo prostředí a postavy včetně jejich shrnutí najdete na RPG foru.

Ghost in the Shell a jeho využití v RPG

Předpokládám, že většině čtenářů není název Ghost in the Shell neznámý. Pokud si vybaví anime z roku 1995, jsou na správné stopě. Pokud dodám tři slova: „Stand Alone Complex“, většině čtenářů se vybaví jeden z nejlepších anime sci-fi (potažmo post-kyberpunk) seriálů poslední doby. A právě světu, ve kterém se děj filmů i seriálů odehrává, se budu věnovat v tomto článku.

 

Syndikovat obsah