Tri-Stat

Tri-Stat dX

Univerzálny a škálovateľný RPG systém, vhodný pre rozličné úrovne hrdinskosti a epickosti
Guardians of Order
2003

Tri-Stat dX je jednotný systém používaný v produktoch Guardians of Order, ktorý berie do úvahy rozličnú úroveň moci postáv a ich schopností. Na rozlíšenie sa používajú odlišné kocky, od 2 štvorstenných kociek pre ľudí až po dvanásťstenné kocky pre polobohov. Ďalším špecifikom je nakupovanie atribútov a schopností postáv za charakterové body pri tvorbe postavy. Spomínaná univerzálnosť a všeobecnosť môže niektorým hráčom vadiť, pretože veľa pravidiel a atribútov je voľne interpretovateľných a je potrebné vytvoriť si ich aplikáciu vo vlastnej hre (najmä čo sa týka mágie a superhrdinských schopností).

Dreaming Cities

Aplikace Tri-Stat dX do žánru městské fantastiky
Guardians of Order
2005

Dreaming Cities je dovednostní systém, který umožňuje hráči připravit jakoukoliv hru v žánru urban fantasy. Kromě toho obsahuje tři různá předpřipravená herní prostředí. Jedná se o tradiční RPG zaměřenou na jedinečnost a důkladnou přípravu hráčských postav, k čemuž napomáhá design tvorby postavy. Zcela unikátní je pak přizpůsobení hry různé míře hrdinskosti jednoduchou změnou typu užívaných kostek. Kromě mechanik a trojice předpřipravených herních prostředí nabízí velmi důkladně zpracované rady pro vypravěče i hráče nejen o vedení hry, ale především o žánru městské fantastiky.

A Game of Thrones

Hra odehrávající se v prostředí literární ságy Píseň ledu a ohně
Guardians of Order
2005

Fantasy sága Píseň ledu a ohně spisovatele G.R.R. Martina je zcela unikátním svým pohledem na rytířství a středověk, plný krve, zrady a pokleslých mravů. RPG hra vychází z první knihy této ságy. Jedná se o nehrdinský d20 systém s řadou unikátních mechanik (vliv, reputace, bohatství, posttraumatický šok) a s oblíbenými úpravami na poli soubojových pravidel. Systém neobsahuje téměř žádnou magii a stejně jako machiavelistická předloha se soustředí i na politické intriky. Kromě verze d20 se prodává ještě edice Deluxe obsahující jak aplikaci na d20, tak aplikaci na Tri-Stat dX.

Syndikovat obsah