Fate

Fate: Rozcestí

Napsal uživatel Sparkle dne 15.09.2014, 11:12
0
Zatím nehodnoceno
2014
Česká verze zrychlené čtvrté edice Fate RPG.
Kolektiv autorů

Česká verze čtvrté edice Fate. Vyšla v tištěné i v pdf verzi. Vznikla za přispění desítek českých RPG fanoušků. Obsahuje pravidla totožná s příručkou Fate Accelerated z roku 2013. Text je upravený a doplněný o dodatky na základě odezvy od českých hráčů. Česká verze mohla vzniknout díky licenci Creative Commons. Fate je univerzální herní systém, se kterým si zahrajete cokoli od středověké romance po vybíjení zombií ve 23. století. Váš hrdina může být člověk, anděl, mluvící kung-fu opice nebo kdokoli jiný. Hra Fate vznikla v roce 2003 a momentálně má nejaktuálnější 4. edici z roku 2013, ze které vychází i české Fate: Rozcestí. Rok vydání: 2014 Vazba: brožovaná, 64 stran.

Legends Of Anglerre

Napsal uživatel Skenderax dne 10.02.2012, 12:04
0
Zatím nehodnoceno
2010
RPG systém postavený na pravidlách FATE v3, resp. SotC
Cubicle 7 Entertainment ltd.

LoA je veľmi podarený derivát FATE v3, resp. Spirit Of The Century, ktorý prináša krásne pravidlá pre ekonomiku, pre tvorenie lodí, hradov, miest, gangov, organizácií a gigantov. A samozrejme sú popísané i súboje týchto kolosov a vojny armád. Zároveň je súčasťou knihy i tvorba postavy, aspekty, stunsy, zbrane a vývoj postavy. Pravidlá majú takmer 400 strán a sú veľmi pekne graficky spracované a plné kresieb. Je moúné ich zakúpiť i v elektronickej forme.

Příběhy Impéria

Napsal uživatel Ecthelion dne 28.11.2009, 13:04
5
Průměr: 4.9 (7 hlasů)
2009
Přepracování systému Fate pro viktoriánský svět plný kouzel a tajemna
Jonáš a Kryštof Ferencovi

Příběhy Impéria jsou původní česká RPG hra, která používá značně upravený systém Fate a obsahuje kompletní popis prostředí viktoriánského 19. století plného kouzel a tajemna. Gentlemani a dámy zde prožívají své osudy v době britského Impéria, jaké nikdy předtím nebylo a již nikdy nebude. Od tajemných britských ostrovů, které se utápí v magických mlhách, přes džungle Indie a pouště Afriky, až po podivnou a nedostupnou Zemi kouzel zde mohou zažít napětí a dobrodružství. V jedné knize je obsaženo vše, co budou hráči ke hře potřebovat (včetně mnoha zápletek, které mohou při hraní využít), a systém sám dává důraz na vyprávění a splétání příběhů.