SÚŤAŽ - Najzaujímavejšia RPG postava 2007

Diskuze o portále RPG.sk v období mezi jeho druhým spuštěním (ve spolupráci s RPG Fórum) a úplným sloučením do nových stránek.
Zamčeno
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zrzavec »

Juhůůůů :-) :-)

Jste výborní páni porotcové, už aby byla další soutěž. Moc se na ní těším a zase se plánuji zúčastnit :-)

ECTHELIONE GRATULUJI TI ZE VŠECH SIL :-)

Jak jsme četl u Dalcora, že je to málo rozepsané, já myslel, že se musím co nejvíce pokusit udržet tu jednu stránku, kdybyhc se mohl rozepsat více, byl by Lenin, ech, pardon ďábel na stránek několik :-D

A teď si jdu číst ostatní postavy, čekejte mě zítra...(příprava referátu na vývoj univerzit v Maďarsku počká, co na tom, že ho za tři hodiny musím odžvanit) :-D
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Uživatelský avatar
Bifi
Motivátor; Moderátor
Příspěvky: 7470
Registrován: 3. 3. 2005, 12:24
Bydliště: hanzové mesto Brémy

Příspěvek od Bifi »

Moje hodnotenie tam nie je, lebo som nedal slovné, ale číselné. Tu je aj so stručným vysvetlením:

Obrázek

Spôsob výpočtu je v tom riadku so vzorcom. Škály boli 1 až 5, posudzoval som 5 kritérií s rôznorodou váhou (od 1,00 do 2,00) a šieste bol koeficient originality, ktorý mi pre súťaž tohto typu prišiel dôležitý zvlášť vypichnúť. Ten má hodnoty od 0 do 2 a násobí body získané v prvých piatich (0: *1; 1: *1,1; 2: *1,2). Takže výsledná škála je 1 až 6.

Ak by niekto chcel nejaké dodatočné komentáre, kľudne si ich vypýtajte.

Inak vyplýva z toho hodnotenia, že medzi druhým a tretím a medzi štvrtým a siedmym miestom to u mňa bolo dosť tesné (4,83 vs. 4,64 a 4,20 - 4,03). Napr. Savazador bol v tom druhom chumli a dopadol siedmy, aj keď poľahky mohol štvrtý. (Ten bol v poňatí naozaj skvelý - dostal koeficient originality 2 (čo znamená, že sa mu k bodom v ostatných kategóriách pripočítalo 20%), ale nestačilo to.)

Vyzdvihol by som ešte Avar-Erin. Táto postava by sa u mňa umiestnila naozaj vysoko, keby mala trochu jasnejšie ciele alebo bola originálnejšie poňatá.
Naposledy upravil(a) Bifi dne 12. 12. 2007, 11:46, celkem upraveno 6 x.
"Modern roleplayers own too many rule books and not enough story books and history books." :arrow? Play the worlds, not the rules
Môj príležitostný Youtube kanál Karpatské bunkre


Obrázek
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Bajo
Malý princ; Moderátor
Příspěvky: 7757
Registrován: 23. 10. 2005, 01:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bajo »

Přesně jak rika Joe, neni dulezite vyhrat ale zuscastnit se, alespon u takovehle souteze. Gratulujit tedy vsem co meli odvahu a nasli si cas :clap: . Gratuluji Ecthelionum k prvnimu mistu :clap:. A Dekuji porote, ze venovala cas a usili do teto hry.
Doufam ze u pristi hry nas bude vice :>;o)
Uživatelský avatar
boubaque
bubák; Moderátor
Příspěvky: 6642
Registrován: 2. 10. 2006, 19:49
Bydliště: Brno/Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od boubaque »

Bajo píše:Přesně jak rika Joe, neni dulezite vyhrat ale zuscastnit se, alespon u takovehle souteze. Gratulujit tedy vsem co meli odvahu a nasli si cas :clap: . Gratuluji Ecthelionum k prvnimu mistu :clap:. A Dekuji porote, ze venovala cas a usili do teto hry.
Doufam ze u pristi hry nas bude vice :>;o)
Tak pod tohle se podepisuju.

Jenom ještě v článku na rpg.sk je chybný odkaz na Yliena, v příponě souboru chybí "c" (v odkazu; ten soubor je v pořádku, ale neodkazuje se na něj).
Když se kácí les, lítají kopí — sv. Vojtěch
Bezejmenný hrdina (vlastnoruční komiks)
Hraju/vedu: D&D 5e, Svitky hrdinů, Příběhy Impéria
Další oblíbené hry: Primetime Adventures, Mountain Witch, Wushu
Vlastnoruční heartbreaker: Fossa (Fate to Old School System Adjustment)
Uživatelský avatar
Ecthelion
Moderátor
Příspěvky: 12357
Registrován: 13. 7. 2004, 15:19
Bydliště: Brno/Rezno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ecthelion »

:dance: Moc děkujeme porotcům za jejich hodnocení. Velice si ho ceníme. Díky také všem, kteří se nakonec rozhodli svoji postavu poslat. :clap:
Za soutěž ještě jednou velký dík organizátorům - už se těšíme na další ročník. $D

J&K
"Stay firm and die hard!" Colonel-Comissar Ibraim Gaunt, Tanith First-And-Only
Obrázek
Uživatelský avatar
crowen
Administrátor
Příspěvky: 3747
Registrován: 11. 9. 2004, 12:51
Bydliště: Hlavna dedina Bananistanu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od crowen »

chyba so suborom opravena
Uživatelský avatar
Bajo
Malý princ; Moderátor
Příspěvky: 7757
Registrován: 23. 10. 2005, 01:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bajo »

Zapomel jsem na jednu dulezitou vec, podekovat Crowenovi, bez nehoz by tahle soutez asi vubec nebyla. DAKUJEM CROWEN.
Trikarat hura Crowenovi: Hura! Hura! Hura! :clap:
Uživatelský avatar
Joe
Fórový šašek; Moderátor
Příspěvky: 4705
Registrován: 15. 3. 2004, 11:52
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Joe »

Podobne, vďaka Crowenovi za nápad!

A aby sme ostali pri Crowenovi, tak mám pripravenú Bifiho tabuľku v HTML formáte a čakám už len na povolenie TABULIEK na RPG.sk $D
|-- RPGforum moderátor-editor
|-- Hrám: ... :roll:
|-- Mám rád: Amber Diceless, FATE, Primetime Adventures, Starport
|-- mail - joeyeti (at) gmail (dot) com
Uživatelský avatar
Dalcor
Vévoda z Knightlundu
Příspěvky: 4971
Registrován: 3. 4. 2004, 19:41
Bydliště: Černá skála a Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalcor »

RomiK - právě vzhledem k prostoru bylo některých psotav koncipování prostoru problematické - zatímco něco bylo zybtečně detailní, tak někde se nedostávalo. Nevím jestli jsi psal stylem napíšu text a seškrtám.
I am Alpharius!!!!
Kulka je hlupák, ale bodák, to je panečku jiný chlapík!
WargamingASP - nevážně nejen o wargamingu.
Uživatelský avatar
crowen
Administrátor
Příspěvky: 3747
Registrován: 11. 9. 2004, 12:51
Bydliště: Hlavna dedina Bananistanu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od crowen »

Joe píše:Podobne, vďaka Crowenovi za nápad!

A aby sme ostali pri Crowenovi, tak mám pripravenú Bifiho tabuľku v HTML formáte a čakám už len na povolenie TABULIEK na RPG.sk $D
vdaka, nie je problem to tam hodit, tabulky funguju (vid moja na zaciatku :-)), nedaval som to tam lebo k tomu chyba slovne hodnotenie a vysvetlenie, uz som si to s Bifim vydiskutoval v PM, tak to tam doplnim mozno neskvor
Uživatelský avatar
Joe
Fórový šašek; Moderátor
Příspěvky: 4705
Registrován: 15. 3. 2004, 11:52
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Joe »

Odkedyze funguju tabulky? :eyecrazy: Jagtoze ja o tom neviem? :-)=
|-- RPGforum moderátor-editor
|-- Hrám: ... :roll:
|-- Mám rád: Amber Diceless, FATE, Primetime Adventures, Starport
|-- mail - joeyeti (at) gmail (dot) com
Uživatelský avatar
crowen
Administrátor
Příspěvky: 3747
Registrován: 11. 9. 2004, 12:51
Bydliště: Hlavna dedina Bananistanu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od crowen »

Joe píše:Odkedyze funguju tabulky? :eyecrazy: Jagtoze ja o tom neviem? :-)=
Odjakziva, len si musis prepnut vstupny filter na full HTML, len neviem ci to mas povolene. Pozriem sa na to ked budem mat chvilku :-)
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zrzavec »

Mě vyšle jen koncept postavy zhruba na tři stránky. taksje to celé smazal az ačal znovu. Ale počkejte do příští soutěže, už připravuji psotavu Džug-a-švili :-D (Dělám si legraci) :-)
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Uživatelský avatar
Dalcor
Vévoda z Knightlundu
Příspěvky: 4971
Registrován: 3. 4. 2004, 19:41
Bydliště: Černá skála a Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalcor »

Hmm a já toto NPC: Himlerin Hitleras vrchní vůdce armád Elfích království :roll:
I am Alpharius!!!!
Kulka je hlupák, ale bodák, to je panečku jiný chlapík!
WargamingASP - nevážně nejen o wargamingu.
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20842
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Pokud to tady bude číst autor NarDeeny, Darien, tak mám ještě dodatek ke svému hodnocení: NarDeena u mě hodně dlouho soupeřila o nejvyšší příčky, protože se mi zpracování a hlavně zapojení do světa velmi líbilo. Nakonec ti to "pokazila" přílišná zmatenost textu a hlavně ten dojem, že hra začíná příliš pozdě. Kdyby hra začala ve chvíli, kdy je zavražděna paní a NarDeeně se najednou zhroutil celý svět... tak TO by byla rána!

Další věc, která mi tam nesedla, a zapomněl jsem to napsat, je povolání zlodějky. Je to sice GURPS, ale ta postava je dovednostmi a chováním archetyp klasického fantasy "zloděje". To mi tam přišlo nadbytečné, až rušivé. Chápu to jako přežitek z dob fantasy dobrodruhování, v kterýžto hrách postava musí být nejen zajímavá, ale také "užitečná". Myslím, že hraní NarDeeny by bylo velmi zajímavé - a možná dokonce zajímavější - i ve chvíli, kdy by tyhle dovednosti neuměla a byla to skutečně jenom služebná.

Nebýt toho, tak jsi u mě žhavý adept o první místo :wink:
Zamčeno

Zpět na „Portál RPG.sk“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti