jesenná slezina 2012 //dotazník a iná príprava

Přijeďte na pravidelné setkání návštěvníků RPG Fóra a dalších fandů RPG her. Tentokrát o prodlouženém víkendu 1.11. - 4.11. 2012 nedaleko Brna.

Moderátor: Charles

Uživatelský avatar
Charles
Příspěvky: 3636
Registrován: 21. 7. 2009, 20:13

Re: jesenná slezina 2012 //dotazník a iná príprava

Příspěvek od Charles »

Aktuální info (sobecky jsem zkusil dotaz na dva termíny - čtvrtek až neděle - které by se hodily mně):
Dobrý den, pane Černíne.
Omlouvám se, že odepisuji až dnes, byl jsem na dovolené. Termín od 4.10. - 7.10. 2012 je bohužel již obsazený a nabízím tedy ubytování od 1.11. - 4.11. 2012. Cena za kterou se rekreační objekt pronajímá v letní sezoně a o víkendech je 150,- Kč - osoba/noc x 20 osob = 3 000,- Kč. Dvě víkendové noci jsou tak za 6 000,- Kč. Noc v pracovní dny je za 100,- Kč - osoba/noc tedy 2 000,- Kč. Celková cena za Vámi požadované období je 8 000,- Kč. Víkendové pobyty v září a říjnu jsou velmi žádané a sleva zde není možná, ovšem listopad už není tak atraktivní a proto Vám snižuji cenu na 6 900,- Kč. Upozorňuji, že v této ceně je již započítaný pečlivý úklid celého objektu pro další skupinu, rekreační poplatek a dále pronájem, údržba a veškerý servis ohledně profi výčepního zařízení, narážecích hlav a všechny náklady spojené se zařizováním a dovážením sudového piva za nákupní ceny pro restaurace! Tedy nemusíte ani vycházet, stačí mi zavolat a u profi výčepního zařízení budete mít pivečko dle výběru, již od 10,- Kč. V případě Vašeho zájmu zajistím velmi kvalitní sudová vína od ověřených vinařů. Dále je nutné uhradit spotřebovanou el. energii, vodu a 150,- Kč - objekt/noc za suché, naštípané a připravené dřevo do krbu. Povlečení vlastní nebo s poplatkem za prádelnu 50,- Kč/lůžko. Vratná kauce 4 000, - Kč. Na ukázku posílám nabídku sudového piva a na vyžádání i vína.
S pozdravem Konečný.
Reakce?

EDIT: U Kata taky fajn, a kdyby to zařizoval Tork, mě se jen uleví, mám toho za krkem až dost.
Uživatelský avatar
Antharon
Příspěvky: 6886
Registrován: 24. 10. 2007, 16:33
Bydliště: Šenkvice

Re: jesenná slezina 2012 //dotazník a iná príprava

Příspěvek od Antharon »

to vyzerá úžasne charlie :)
Moaaaar!!!! - [móur] - The provided level of material relevant to my interests is insufficient to meet my personal required needs.
Uživatelský avatar
Tork
Příspěvky: 252
Registrován: 3. 1. 2012, 14:23

Re: jesenná slezina 2012 //dotazník a iná príprava

Příspěvek od Tork »

U kata není ten výčep, tohle vypadá skvěle :)
Uživatelský avatar
morech11
Příspěvky: 3937
Registrován: 28. 11. 2011, 18:47
Bydliště: Žltá ponorka

Re: jesenná slezina 2012 //dotazník a iná príprava

Příspěvek od morech11 »

no tak šup šup, založiť topic, ja ten môj zmáznem a prihlášky kľudne môžem postriehnuť ja aj tieto aktuálne :)
Uživatelský avatar
Skenderax
Příspěvky: 1219
Registrován: 3. 12. 2011, 15:28
Bydliště: Malacky
Kontaktovat uživatele:

Re: jesenná slezina 2012 //dotazník a iná príprava

Příspěvek od Skenderax »

Vyzera velmi dobre tato chata :-).
Hope is the beginning of unhappiness.
Wisdom is the beginning of fear.
Uživatelský avatar
Alef0
Administrátor
Příspěvky: 5829
Registrován: 7. 6. 2004, 11:22
Bydliště: Košice, SR.

Re: jesenná slezina 2012 //dotazník a iná príprava

Příspěvek od Alef0 »

To vyzera dobre.
Preklady [preklad/korektury/layout]:
Wilderness of Mirrors: 100%/99%/0
In a Wicked Age, CZ: 100%/100%/0
FATE SK: 100/100/0
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Re: jesenná slezina 2012 //dotazník a iná príprava

Příspěvek od Markus »

Zrovna jsem chtěl založit samostatnou sekci pro Slezinu, protože to vypadalo, že už se tady přihlásilo dost lidí a že bude...
...ale teď koukám, že se to přesměrovává zpátky na Moravu?

Tak až budete mít zarezervovaný termín a budete chtít začít s přihláškami a tak, napište mi prosím PM.
Uživatelský avatar
Ocho
Příspěvky: 906
Registrován: 19. 8. 2010, 09:10

Re: jesenná slezina 2012 //dotazník a iná príprava

Příspěvek od Ocho »

Mohla by se rozdělit anketa - na Moravu a na Žilinu. Já dával "ne, moc daleko", ale Morava je cca o polovinu blíže. Předpokládá se tam sraz autorů nad stávajícími projekty?
Obrázek
Družina VOMPF
Ideální PH je neutrální.
Uživatelský avatar
Charles
Příspěvky: 3636
Registrován: 21. 7. 2009, 20:13

Re: jesenná slezina 2012 //dotazník a iná príprava

Příspěvek od Charles »

Přátelé, kamarádi. Do soboty budu mimo internet, takže teď je to na vás. U pana Konečného jsem "chatu s výčepem" rezervoval do pondělka. Ale definitivně to booknu (a případně začnu řešit zálohu) jedině v případě, že:

- bude samostatná diskuzní sekce na Slezinu
- bude alespoň 10 přihlášených

Tak to někdo vezměte pod svá křídla a začněte na tom co nejdřív makat, prosím.
Uživatelský avatar
morech11
Příspěvky: 3937
Registrován: 28. 11. 2011, 18:47
Bydliště: Žltá ponorka

Re: jesenná slezina 2012 //dotazník a iná príprava

Příspěvek od morech11 »

Charles píše:Tak to někdo vezměte pod svá křídla a začněte na tom co nejdřív makat, prosím.
tak ľudí sa nájde dosť, (kľudne môžte liezť do starých prihlášok, len tí traja si to skontrolujte :) ), sekcia sa sprasí na pár kliknutí, takže reálne môžeš začať vybavovať, keď sa vrátiš, ani keby som chcel, tak sa s týmto ZA nemôže rovnať :)
Uživatelský avatar
Charles
Příspěvky: 3636
Registrován: 21. 7. 2009, 20:13

Re: jesenná slezina 2012 //dotazník a iná príprava

Příspěvek od Charles »

Tak bohužel jsme si neporozuměli. Já nestojím o žádná vlídná ujišťování, že zájemci se určitě najdou a že zřízení sekce je otázka tří kliků. Já jsem byl ochoten zařídit chatu za podmínky, že někdo jiný zorganizuje Slezinu. Já to dělat nemůžu - mám zaměstnání, 2 děti a v těchto dnech odevzdávám text Bestiáře pro DrDII. A nebudu se blamovat před panem Konečným s tím, že bych zařídil chatu a pak to neklaplo.

Btw.:
Dobrý den, pane Černíne.
Tímto máte rezervovaný objekt na dobu jednoho týdne a dávám souhlas s ubytováním maximálně do 25 osob. Upozorňuji, že lůžek je 20 a ostatní ubytovaní se musí postarat, třeba jak navrhujete. Vhodné a ověřené jsou nafukovací matrace pod spacák. Cena za osobu bez nároku na lůžko je 250,- Kč na celý pobyt.
S pozdravem Konečný.
V pondělí tu chatu zruším. :>:o/
Uživatelský avatar
morech11
Příspěvky: 3937
Registrován: 28. 11. 2011, 18:47
Bydliště: Žltá ponorka

Re: jesenná slezina 2012 //dotazník a iná príprava

Příspěvek od morech11 »

Charles píše:V pondělí tu chatu zruším. :>:o/
:eyecrazy: tak toto som celkom nepochopil :(
ľudia tam ísť chcú (ako vidíš v prihláškach, čo si navrhol toto, tak sa to pekne zlomilo) a sekcia nie je len zato, že o to markusa nikto (kto má čo dočinenia s chatou) nepožiadal.

tým, že vznikla táto možnosť bola ZA úplne odpísaná, takže to reálne má znamenať, že to teraz padne celkom?
bad news
Uživatelský avatar
Charles
Příspěvky: 3636
Registrován: 21. 7. 2009, 20:13

Re: jesenná slezina 2012 //dotazník a iná príprava

Příspěvek od Charles »

V jakých přihláškách? Nevidím žádné přihlášky...

EDIT: Už jsem to našel. Pro spěch a únavu nevidím na oči. Morechu, mohl bys prosím:
- do úvodního příspěvku k přihláškám přidat základní info o té chatě u Jedovnic a totéž udělat v úvodním příspěvku u této diskuze, aby se to trochu zpropagovalo a projasnilo se, na co se vlastně přihlašuje? Teď je v tom bordel.

Já napíšu Markusovi, aby zařídil sekci.
Uživatelský avatar
morech11
Příspěvky: 3937
Registrován: 28. 11. 2011, 18:47
Bydliště: Žltá ponorka

Re: jesenná slezina 2012 //dotazník a iná príprava

Příspěvek od morech11 »

rád :)
idem na to
Uživatelský avatar
Maugir
Příspěvky: 978
Registrován: 13. 8. 2011, 02:20

Re: jesenná slezina 2012 //dotazník a iná príprava

Příspěvek od Maugir »

Nebylo by od věci, aby se první příspěvek zjevil v záhlaví každé stránky. Taky jsem nevěděl, že jsou někde přihlášky, je to tu celkově dost ztracené :think:
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Aktuálně: podzimní slezina 2012“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti