Reforma esencí

Oficiální diskuze k nové generaci DrD, vydané v roce 2011.

Moderátoři: Bouchi, Pieta, Charles

Uživatelský avatar
Insolitus
Příspěvky: 620
Registrován: 17. 8. 2007, 12:50

Re: Reforma esencí

Příspěvek od Insolitus »

vzteklina píše:slepej $P
A k čertu :cry: :cry: :cry:
RPG Kuchyně 2014 Opportunity - Právě vyšlo nejnovější číslo Parlamentního plátku, časopisu o politice a pro politiky. Takže rychle do poslaneckých lavic a za řečnický pult. Letenky na Seychely nerostou na stromech!!!
RPG Kuchyně 2010 Astra non mentiuntur - RPG Kuchyně 2011 Na kraji - RPG Kuchyně 2012 Poslední soud
Uživatelský avatar
Fafrin
Příspěvky: 2384
Registrován: 4. 3. 2010, 22:15
Bydliště: Olomouc

Re: Reforma esencí

Příspěvek od Fafrin »

Hm, hm - takže v jednom přestupu lze získat ZS ze zvířecí magie a dva zdroje pro její uplatňování?
Přičemž neaktivované mutace se projevují spíše jako jizvy(fikčně určitě) a aktivované mutace jsou naopak ve všech hlediscích prospěšné. Platím tedy zejména v "off-line" čase, a to pořádně. A to před i po. Z mutací se zdroje moc čerpat nedaí, jen když jsem v aktivním stavu. Lze mutaci, když je v aktivním stavu zajizvit?
A navíc stále zůstávají ve hře Esence jako Substance, tentokrát navíc vždy formou zásobníků zdrojů.
Příjde mi to dražší a komplikovanější, než je to v originálních pravidlech, ale možná je spíše účelem nabídnout Mutace jako takové.

No, já bych se v tom asi nevyznal ale, to věřím přijde s praxí.
Přidal jsem do seznamu houserules.
DrD 1.x od roku 1996, od 1997 jako PJ. Bývalý ORG, občasný LARPař. DrDII since beginning.
Odpovědět

Zpět na „Dračí doupě II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů