[info] Vítejte u diskusí o Dračím doupěti II

Oficální diskuze k nové generaci DrD, vydané v roce 2011.

Moderátoři: Bouchi, Pieta, Charles

Uživatelský avatar
Bouchi
Příspěvky: 3607
Registrován: 10. 12. 2004, 16:36
Bydliště: Havířov

[info] Vítejte u diskusí o Dračím doupěti II

Příspěvek od Bouchi »

Vítáme vás u diskusí o Dračím doupěti II na RPG Fóru.

:arrow? (anotace v databázi RPG)

Obrázek

Celá tato sekce je věnována Dračímu doupěti II a slouží jako oficiální diskusní prostor k této hře, spravovaný přímo nakladatelstvím ALTAR, vydavatelem DrD II.

Z jiných diskusních serverů jste možná zvyklí, že se všechno dění odehrává v jedné velké diskusi. Tady to funguje jinak - diskusí je více, jsou menší a tématicky zaměřené. Kdokoliv kdykoliv může založit novou diskusi - je naprosto běžné, že vznikají nové diskuse, zatímco ty staré umírají a zapadávají prachem. Nebojte se tedy posílat dotazy k pravidlům, vaše hodnocení a komentáře, ale třeba i všeobecné povídání o tom, co máte na Dračím doupěti II rádi.
Jste-li zde nováčky, doporučujeme vám pro začátek zejména následující diskuse:
:arrow? Dračí doupě II právě vyšlo! - všeobecná diskuse o DrD II
:arrow? Vaše ohlasy po přečtení (aneb minirecenze)
:arrow? Otázky k pravidlům - dotazy na nejasnosti v pravidlech
:arrow? Chyby v pravidlech - domníváte-li se, že jste narazili na chybu, nahlaste ji, prosím, v této diskusi (napřed se ale podívejte, jestli ji už někdo nehlásil před vámi)

Na dotazy k pravidlům zde odpovídají i samotní autoři pravidel či jejich testeři. Přezdívky autorů naleznete na příslušné stránce webu DrD II, přezdívky testerů najdete přímo v tiráži pravidel.

O RPGFóru
Tato sekce se nachází na RPGFóru. Fórum je diskusní server věnovaný všem hrám na hrdiny a sekce Dračí doupě II je jen jedním z mnoha zákoutí, které zde naleznete. Nacházejí se zde diskuse o jiných hrách, herních světech, ale třeba i o hrách na hrdiny obecně. Až se rozkoukáte v Dračím doupěti II, jste srdečně zváni k návštěvě zbytku Fóra. Mohly by vás zajímat například následující sekce:
:arrow? Dračí doupě (o starém Dračím doupěti a všem okolo)
:arrow? Dračí doupě Plus (o komplexním systému DrD+)
:arrow? České a slovenské hry (o všech ostatních domácích výtvorech, systémech a světech)
:arrow? O hraní obecně (obecné diskuse bez rozdílu systému a světa; hlavní diskusní sekce na RPGFóru, kde se probírají např. rady pro hráče a vypravěče, různé herní styly, problémy nastávající ve hře, atakdále).

Samozřejmě že Fórum je obrovské a toto je jen jeho část. Aby toho nebylo málo, je propojeno s informačním portálem RPG.sk, kterí uvádí články o RPG, představuje různé hry, nebo organizuje soutěže. Zevrubnější popis toho, co vše lze na tomto dvouportálu nalézt, se nachází tady.

Přispívání a pravidla
Jako každý jiný diskusní server i RPG Fórum má svá pravidla. Není jich mnoho a jsou jednoduchá, proto se jich prosím držte. Za zvýraznění stojí především apelace na to, abyste v diskusích vystupovali slušně a neútočili na ostatní diskutující.

Stalo se dobrým zvykem neposílat dva a více příspěvků ihned po sobě. Pokud je váš příspěvek posledním příspěvem v diskusi, neposílejte nový. Místo toho klikněte na tlačítko "Upravit", které se zobrazuje u každého příspěvku, a svůj dodatek do něj jednoduše vepište. Děkujeme za pochopení - díky tomuto jsou diskuse přehlednější.
Obrázek
Zamčeno

Zpět na „Dračí doupě II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host