Obsah 3. čísla

Archiv časopisu Drakkar.
Zamčeno
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zrzavec »

Kdybys viděl, kolika lidem já jsem musel po poslání článku říct, že bude možné ho uveřejnit až po několika měsících...Takovej Kid čeká od prvního číísla se svojí povídkou chudák.

Nicméně, je mi jasné, že toho máš hodně. S Článkem něco uděláme, ale jak říkám, bude potřeba dávat i články na web, ať k Drakkaru soustředíme lidi. O tom všem ale až v brzké době.

Jsem rád, že už jsi zase klidný. Víš od čeho jsou problémy a občasná nedorozumění? Aby je lidé řešili a vždy vyřešili. :-D Pusť si cradly a bude ti lépe. :-D
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Uživatelský avatar
Vitus
Příspěvky: 2664
Registrován: 21. 7. 2006, 09:03
Bydliště: Kladno

Příspěvek od Vitus »

RomiK: Vitus souhlasí s aplikacemi na Quentina -> on je stejně napsán dost free jen "s přihlédnutím k DrD+", takže si myslím, že se dá udělat do čehokliv, co je class&level a je to fantasy nebo dokonce historické RPG.
Uživatelský avatar
Dalcor
Vévoda z Knightlundu
Příspěvky: 4971
Registrován: 3. 4. 2004, 19:41
Bydliště: Černá skála a Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalcor »

Teda Víte, ty jsi mit od al sežrat!Zajímalo do jaké míry jsi to myslel vážně?

Já připravuju na OG chabá PC? Teda to jsi mě naštval! Zajímalo mě jestli někdo zpracoval PPC lépe než já, aby jste dostali všechno v češtině :(( Bůůů

BTW hra se mi moc líbila a rozhodně jste jí neskazili, bylo to lepší než na vážno!

Ilgir: Encyklopedie Zbraní a Zbroje od nakl Libri?

Wan-To nepřemýšleli jste os sázení do 2-3 sloupců? Graficky to vypadá lépe.
I am Alpharius!!!!
Kulka je hlupák, ale bodák, to je panečku jiný chlapík!
WargamingASP - nevážně nejen o wargamingu.
Uživatelský avatar
Wan-To
Rebel
Příspěvky: 2967
Registrován: 2. 8. 2006, 18:33
Bydliště: Praha

Příspěvek od Wan-To »

Dalcor píše:Wan-To nepřemýšleli jste os sázení do 2-3 sloupců? Graficky to vypadá lépe.
Přemýšlel, a zatím jsem usoudil, že při současné velikosti textu nechám jeden sloupec. Každopádně do dalších čísel uvažuji o několika změnách v sazbě, takže o víc sloupcích budu znovu uvažovat. (Odpoledne se snad dostanu k tomu, abych o tom založil téma; během těch tří vydaných čísel se totiž vyskytlo pár problémů, které bude potřeba vyřešit.)
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zrzavec »

Dalcor: Asi to nemyslel vážně, já totiž z GC přivezl dvě tvé CP a všem je ukazuji jako vrchol zpracování a přípravy :wink:

Bylo to trošku méně ážné, ale je fakt, že díky této hře všude mluvím o D20 kladně .-)
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Uživatelský avatar
Dalcor
Vévoda z Knightlundu
Příspěvky: 4971
Registrován: 3. 4. 2004, 19:41
Bydliště: Černá skála a Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalcor »

Tak mě napadlo, že mám vlastně tohle dobrodružství skoro celé v PC! Tudíž může jít do speciálu :) Ovšem s povolením uveřejnit ho na dragonlance.d20

D.
I am Alpharius!!!!
Kulka je hlupák, ale bodák, to je panečku jiný chlapík!
WargamingASP - nevážně nejen o wargamingu.
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zrzavec »

To by neměl být takový problém :-)
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Uživatelský avatar
Gran
Váš Astrální Brácha .)
Příspěvky: 1904
Registrován: 15. 8. 2006, 12:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Gran »

Varování

Astrál si píše do svého zvláštní poznámkového bločku, který přehazuje priority všech projektů a má platnost od 1. září, že se s absolutním nadšením vrhne na práci na Drakkaru.
Důvod: Deptá ho, že pro třetí číslo nehnul ani prstem a tím pádem nejen, že tam nemá článek, ale ty články, co tam jsou, snad ani neprošly korekturou...

Ale to se změní!

Bwhahaha x)

EDIT: Ale jinak je to super číslo... a dokonce ani nevadí, že nejsem napsanej u obsahu, protože se o mě Vit zmiňuje ve svém článku =P (Který je mimochodem výbornej, jen nechápu to s tím večerním účesem =P)
It's Alive!
Uživatelský avatar
Zayl
Příspěvky: 69
Registrován: 9. 4. 2007, 09:32
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zayl »

ten článek RPG nebo LARP? jsem psal já- asi jsem tam na konci článku zapomněl připojit svůj podpis. Takže se omlouvám za způsobený problémy i za opožděnou reakci, ale bohužel v době prázdnin mám často dost omezený přístup k internetu, protože se doma moc často nevyskytuju(ať žije Benátská noc 8) ). Doufám, že se ten článek teda případně vejde do čtvrtého čísla.
Ve jménu Rovnováhy
Uživatelský avatar
Vitus
Příspěvky: 2664
Registrován: 21. 7. 2006, 09:03
Bydliště: Kladno

Příspěvek od Vitus »

Dalcor Je to nadsázka a legrace. Hlavně jsem narážel na to, že když si do OG dáš nějaké oblíbené postavy, tak se pak některým věcem nemůžeš divit - pochopil jsem z tvých některých nešťastných xychtíků při hraní, že máš Tanise a spol rád a my ti je przníme. Tak si to tak prostě neber, bylo to bezva a jako vzor epic fantasy RPG to bylo určitě výborné. Problém trochu může být, že já moc na tu epic RPG nejsem stavěný a lehce se nechám herním okolím strhnout k blbostem (a to by Tanis asi neměl, že ?) :wink:

Gran Účes jsem ti rozhodil úderem PPH do hlavy (ukazoval jsem PJovi, jak křísnu tebou hrané PC po hlavě tím dřevěným vědrem, co jsi nám tam hodil) :-)=
Uživatelský avatar
Gran
Váš Astrální Brácha .)
Příspěvky: 1904
Registrován: 15. 8. 2006, 12:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Gran »

Ahaa, teď už to chápu x)
It's Alive!
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zrzavec »

Gran: Právě, v době prázdnin bylo všude nehorázně zmatků a úniků informací...:-(
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Uživatelský avatar
Gran
Váš Astrální Brácha .)
Příspěvky: 1904
Registrován: 15. 8. 2006, 12:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Gran »

Njn, jinak, chci se omluvit, ale od zítřejšího večera budu mimo provoz až do... asi do 17., co já vím.
It's Alive!
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zrzavec »

Okej náš astrální brácho, bereme na vědomí :-)
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Uživatelský avatar
Wan-To
Rebel
Příspěvky: 2967
Registrován: 2. 8. 2006, 18:33
Bydliště: Praha

Příspěvek od Wan-To »

116 stažení 3. čísla od vydání.
Zamčeno

Zpět na „Drakkar“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů