[Dungeon23] Sector23

Sekce pro výzvu Dungeon23, jejíž zadání je jednoduché: vytvořte každý den roku 2023 jednu místnost svého megadungeonu.
Uživatelský avatar
kin
Warden
Příspěvky: 919
Registrován: 31. 7. 2006, 23:00
Bydliště: Pilsen
Kontaktovat uživatele:

[Dungeon23] Sector23

Příspěvek od kin »

Můj dungeon23 bude menší oblast, několik různých sektorů ve scifi horror settingu v duchu cassete-futurismu. Nejbližší tomu je stylizace Vetřelčích filmů. Ale do silných inspirací patří i Event Horizon, Dead Space (PCgame), Prey (PCgame), Annihilation, The Thing, Deep Sky Derelicts (PCgame) a podobné.

Hlavním cílem je pořádně vytvořit herní sektor v kterém vedu mojí Mothership discord kampaň + připravit si to na potencionální budoucí "in-person" Mothership kampaň. Nebo publikování.

Jedu to ale analogově do diáře na rok23 a přepisovat to budu vždy dle chuti, nálady a času do digitální verze (přeci jen se v tom pak lépe hledá, orientuje a pracuje), takže sem nebudu rozhodně postovat každý den.

Navíc diář my vyhovuje, páč se dá nosit na procházky se psem a nemusím čekat až se dostanu domů k pc. $D

Zatím mám kus prázdné mapy a začal jsem Stanicí Farpoint, která je domovským přístavem hráčů.
Jak to bude pokračovat přesně určené nemám, ale využiji již planety/místa co jsme během hry již navštívili a budu jim dávat víc lásky a informací.

K dispozici mám tabulky ze Stars without Numbers, Starforged, A Piece of Flesh, Dead Planet, In Play - Cyberpunk, Augmented Reality, Hivemind no.1 a Airlock. Plus různé web generátory. Tak uvidíme kam nás to až zavede :)
s2302.jpg
s2301.jpg
A jak je vidět, diář začal již koncem roku 2022, takže tam mám už pár zápisů :D
Za tento příspěvek děkují uživateli kin tito uživatelé (celkem 3):
Muzzug, Malabar, TheLacrot
OSR - Open-world Survival horroR
Survive, Save, Solve ...pick two
Uživatelský avatar
kin
Warden
Příspěvky: 919
Registrován: 31. 7. 2006, 23:00
Bydliště: Pilsen
Kontaktovat uživatele:

Re: [Dungeon23] Sector23

Příspěvek od kin »

Trochu nám ty dungeony23 umírají....tak abych podpořil bojující, tady jsou moje pokračování (na konci měsíce to budu přepisovat na google docs, tak sem pak asi dám nějaký čitelný výstup :) )
sector23a.JPG
sector23c.JPG
sector23b.JPG
Za tento příspěvek děkují uživateli kin tito uživatelé (celkem 3):
Selhan, TheLacrot, Malabar
OSR - Open-world Survival horroR
Survive, Save, Solve ...pick two
Odpovědět

Zpět na „Dungeon23“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů