RPG con

Jak název napovídá, archiv akcí a soukromých her.
Uživatelský avatar
Bajo
Malý princ; Moderátor
Příspěvky: 7757
Registrován: 23. 10. 2005, 01:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bajo »

Pokud se vyvěsí nějaký plakáty na všech vysokých školách co na ně chodíme nebo máme kontakty, asi by těch lidí přišlo o dost víc. Jak to Sebe vlastně plánujtete s propagací?
Uživatelský avatar
Allathay
Příspěvky: 295
Registrován: 29. 1. 2006, 13:15
Bydliště: Stupava / BA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Allathay »

SEB píše:Mensa ČR, Altar, dracidoupeplus, Andor... hodně různých lidí:-)
To som teda zvedavy, koho tam stretnem :)
Uživatelský avatar
SEB
Příspěvky: 588
Registrován: 14. 6. 2005, 14:21
Bydliště: Praha

Příspěvek od SEB »

Propagace se zatím moc neřeší. Až někdy v březnu...

Návrhy ale přijímáme pořád.

Počítá se s reklamou v pár časopisech, možná novinách. Pak taky letáky, plakáty a hlavně spolupráce RPG serverů...
---
Servant of my own vice.
Uživatelský avatar
crowen
Administrátor
Příspěvky: 3748
Registrován: 11. 9. 2004, 12:51
Bydliště: Hlavna dedina Bananistanu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od crowen »

SEB píše:hlavně spolupráce RPG serverů...
count me in, poslite materialy ked budu....
Uživatelský avatar
Dalcor
Vévoda z Knightlundu
Příspěvky: 4971
Registrován: 3. 4. 2004, 19:41
Bydliště: Černá skála a Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalcor »

Ad skupina RPG Fórum - to jsem přesně věděl že to tak dopadne a nejsem proti :))) Jen jsem čekal kdo v tomto směru pozvedne prapor, čekal jsem že Markus a ne Alnag :wink:

Co se týče programu, pokud se nepletu, tak SEB požadoval abychom připravili DND/D20 Blok - ale samozřejmě nemůžu nikomu bránit, zakazovat ani nařoizovat co má a co nemá dělat, o tom by měla být diskuze mezi námi a pořadateli, tak se prosím neptejte mě :wink: Mě je to fuk.

Co se týče přípravy a propagace, myslím že si s Queldezarem zopakujeme kolečko Balckfire a Černý rytíř.

Dále by bylo opravdu skvělé kdybychom měli všechno to co mělo být na Prago Conu - tj plakáty, trička (teď mluvím za MOMW)

Dále by se zde v rámci PROJEKTU mělo otevřít jeden thread do kterého by se sepisovala účast a co kdo dá, zamčenej, do kterého máme přístup jen Alnag, Já a Markus a mi bychom to aktualizovali, tím by se udělal jednoduchej přehled aby se nic neudělalo duálně. Pokusím se s tím začít. K tomu by měla být diskuze IMHO v jiném tématu, kde by se řešilo co kdo programově udělá a případná požadavky na spolupráci, to také založím.

Všeobecná diskuze k RPG Conu by pka byla řešena tady.

BTW Markusi navrhuji zde udělat jednu podsekci - Vývěsní štít a nebo Nástěnka kde by se vydvali uzamčené jednopříspěvkové inforativní informace :) o akcích typu DNE D času Č bude X-CON ten zahrnuje tak a tak, aby se takové inforamce neztratili v 20 stránkovém tématu.
I am Alpharius!!!!
Kulka je hlupák, ale bodák, to je panečku jiný chlapík!
WargamingASP - nevážně nejen o wargamingu.
Uživatelský avatar
Dalcor
Vévoda z Knightlundu
Příspěvky: 4971
Registrován: 3. 4. 2004, 19:41
Bydliště: Černá skála a Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalcor »

Bazi, Raiste, Nenrile /aka Tůmas Revenge/ můžu s Vámi počítat?
I am Alpharius!!!!
Kulka je hlupák, ale bodák, to je panečku jiný chlapík!
WargamingASP - nevážně nejen o wargamingu.
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Dalcor píše:BTW Markusi navrhuji zde udělat jednu podsekci - Vývěsní štít a nebo Nástěnka kde by se vydvali uzamčené jednopříspěvkové inforativní informace :) o akcích typu DNE D času Č bude X-CON ten zahrnuje tak a tak, aby se takové inforamce neztratili v 20 stránkovém tématu.
To vůbec není třeba. Jako nástěnka může sloužit první příspěvek tématu - můžeš ho donekonečna upravovat a aktualizovat. Není třeba zakládat jednostránkové uzamčené téma, když můžeš jenom pořád dokola aktualizovat jeden příspěvek. Výhoda je očividná: nástěnka i informace jsou v jednom tématu, takže navzájem neztratí.
Uživatelský avatar
Fibrizo
Příspěvky: 492
Registrován: 18. 12. 2004, 23:03
Bydliště: Sairaag
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fibrizo »

a kdy bude vůbec ten RPG con?

EDIT DALCOR: A nemohl by jsi si přečíst téma od začátku - asi koncem května
We are the the dragons, your magical and other valuables will be added to our hoard and you will be eaten .... or incinerated.
Resistance id Futile.
Uživatelský avatar
Raist
Příspěvky: 206
Registrován: 1. 6. 2004, 19:42
Bydliště: Potštejn, někdy taky Věž vysoké magie v Palantasu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Raist »

Bazi nejak nereaguje na zpravy takze ten se vyjadri pozdeji, ale se mnou urcite pocitejte kdyz sme se na PragoConu ani nedostali ke slovu :(
This happens because I choose it to happen!
Uživatelský avatar
Dalcor
Vévoda z Knightlundu
Příspěvky: 4971
Registrován: 3. 4. 2004, 19:41
Bydliště: Černá skála a Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalcor »

No jo Bazi místo toho aby hrál pozoroval školačky v Manga místnosti a já vás nutit nemohl!
I am Alpharius!!!!
Kulka je hlupák, ale bodák, to je panečku jiný chlapík!
WargamingASP - nevážně nejen o wargamingu.
Uživatelský avatar
Drizzt
Series Freak
Příspěvky: 1349
Registrován: 8. 7. 2002, 08:44
Bydliště: Somewhere around...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Drizzt »

Zalezi na datu, kdy ten Con bude, ale pokud budu moci, tak bych se taky rad podielel na organizovani, pripadne na DMovani, ci jakekoliv jine pomoci.
Uživatelský avatar
Vlasák
Administrátor
Příspěvky: 1419
Registrován: 7. 12. 2001, 00:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

Já se skočim podívat ;-)
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Portál do světa RPG - Sigil.cz


Obrázek
Uživatelský avatar
Alnag
Příspěvky: 3686
Registrován: 22. 10. 2001, 00:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alnag »

Zřejmě v červnu nebo tak někdy proběhne SEBem již dříve avizovaný RP Con, což ovšem plně neuspokojuje moje komunitní choutky. Takže bych chtěl navrhnout akci s pracovním názvem:

RPG Forum Convention

Kdy: nevím, až se to podaří zorganizovat

Kde: kdekoliv nás budou chtít

Za kolik: co nejlevněji... na rozdíl od conů tohle nemá být prodělečná akce, nebudeme investovat do propagace v časopisech, nebudeme tisknout programy ani rozdávat odznáčky a takové blbinky...

Kdo: komunita kolem RPG fóra a hosté, které si přivedou, komorní akce max. tak cca 40 lidí... (ale spíš míň) víme jak to chodí s účastí že?

Co: cokoliv o co bude zájem, hraní, pokec, přednášky (pro zasvěcené), workshopy...

Proč: Protože bandy hráčů DrD už mne straší i v nočních můrách, protože internet je fajn, ale bylo by hezké něco podniknout společně...

Nyní k praktické stránce věci:

První věc, kterou bychom měli vyřešit (kromě toho zda vůbec) je kde...

Možná se nějakých dobrák (hálo, hledá se...) uvolí nechat si od bandy šílenců zplundrovat chatu (což by asi bylo ideální), můžeme přepadnout nějakou hernu (a vymodlit si na nich aby nás tam nechali přes noc - méně pravděpodobné nebo si jinoměstské hráče rozebrat domů - velmi obtížné), mohli bychom mimo sezónu okupovat nějaký penizonek (čím by se vyřešilo ubytování lidí z jiných měst a zároveň by byl i prostor) nebo nevím... Možná nějaký DDM nebo KC by se dalo přemluvit.

Takže tímto oživuji staronovou diskusi o vlastním setkání, kterému nebudeme říkat con, protože to není con, protože con musí mít povolení od fandomu a splňovat nějaká další sílená kritéria na která zvysoka co kašlu...
In nomine Ordinis! & La vérité vaincra!

Tohle byl kdysi taky můj domov. R.I.P.
Uživatelský avatar
Vannax
Příspěvky: 656
Registrován: 17. 10. 2001, 00:00
Bydliště: česká Kamenice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vannax »

Jestli to má být v Praze, tak nemůžu sloužit.
Jestli může být místo konání i jinde, tak bych věděl. I s noclehem (dost levným).
Ale to je asi dost zbytečný psát do tématu, který se jmenuje RPG Con v Praze....
Uživatelský avatar
Alnag
Příspěvky: 3686
Registrován: 22. 10. 2001, 00:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alnag »

Vannax píše:Jestli to má být v Praze, tak nemůžu sloužit.
Jestli může být místo konání i jinde, tak bych věděl. I s noclehem (dost levným).
Ale to je asi dost zbytečný psát do tématu, který se jmenuje RPG Con v Praze....
Ne, nemusí to být v Praze. Ten název tématu je dost zavádějící, asi ho změním. Nicméně, pokud by to bylo někde jinde předpokládá to skutečně aktivní zapojení lokálních účastníků...
In nomine Ordinis! & La vérité vaincra!

Tohle byl kdysi taky můj domov. R.I.P.
Zamčeno

Zpět na „Archiv akcí a soukromých her“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti