[grafika] Galeria prac

Sekce zabývající se tvorbou RPG produktů a souvisejícími tématy.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Sammael
Příspěvky: 1788
Registrován: 18. 11. 2008, 12:07
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

[grafika] Galeria prac

Příspěvek od Sammael »

Uvadzam tu galeriu prac viacej menej na podnet toho ze viacery nemate ucet na facebooku a azete a mate zaujem pozriet si moje prace.

Obrázek

EDIT: Som v praci a momentalne ich tu prihodit neviem, prihodim sem prace okolo 15:00
EDIT: Povodne sa tato praca volala Alica v krajine zazrakov ( tato postava vizualne inspirovala podobu Alfaire v OaPecku)
Naposledy upravil(a) Sammael dne 1. 3. 2009, 13:31, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Ecthelion
Moderátor
Příspěvky: 12359
Registrován: 13. 7. 2004, 15:19
Bydliště: Brno/Rezno
Kontaktovat uživatele:

Re: Galeria prac

Příspěvek od Ecthelion »

Sammael: Editnul jsem ti ten post, protože se nechtěl zobrazovat obrázek. Teď už to funguje (byl tam odkaz na html se stránkou s tím obrázkem, ne přímo na ten obrázek (původní odkaz je tady: http://sklad.obrazku.cz/stranka/87211_n ... 1.jpg.html )

Edit: Upravil jsi to ještě předemnou, ale i tak jsem ti tam ten obrázek hodil :wink: . Doufám že je to v pořádku.
"Stay firm and die hard!" Colonel-Comissar Ibraim Gaunt, Tanith First-And-Only
Obrázek
Uživatelský avatar
Sammael
Příspěvky: 1788
Registrován: 18. 11. 2008, 12:07
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Galeria prac

Příspěvek od Sammael »

Ano je dakujem akonahle pridem z prace domov tak to uploadnem. $;)
Inak napadlo ma a tym aj vyzivam ostatnych autorov aby si na fore v sekcii kreslici prkno urobili vlastne galerie( s povolenim moderatora).
Uživatelský avatar
Sammael
Příspěvky: 1788
Registrován: 18. 11. 2008, 12:07
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Galeria prac

Příspěvek od Sammael »

Obrázek
smrt

Obrázek
sammael

Obrázek

Posledna vecera posledneho draka

Obrázek

Alfair
Uživatelský avatar
Sammael
Příspěvky: 1788
Registrován: 18. 11. 2008, 12:07
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Galeria prac

Příspěvek od Sammael »

Obrázek

Neziaduci

Obrázek

Postapokalyptika

Obrázek

Hellboy

Obrázek

Vrana - requiem

Obrázek

Portret matky - na vlasoch sa pracuje

Obrázek

Jakub
Uživatelský avatar
skew
Příspěvky: 2519
Registrován: 30. 1. 2008, 18:25
Kontaktovat uživatele:

Re: Galeria prac

Příspěvek od skew »

Sammael, ty jsou nádherné ! Nemáš účet na devartu / humanart.cz, nebo někde jinde ?
Naposledy upravil(a) skew dne 23. 9. 2009, 00:15, celkem upraveno 1 x.
Where thou'rt cut off upon thy neck, kind brother, the falling of one head lifts up another.

I know this, which I never learnt in schools, the world's divided into knaves and fools.
pety
Příspěvky: 1021
Registrován: 22. 7. 2008, 13:58
Bydliště: Praha-Valmez

Re: Galeria prac

Příspěvek od pety »

Sammael:libi se mi ty posledni dva (matka a jakub) ty fantasy nejsou muj styl (mam radsi veci co maji ostre kontury)

EDIT: plus ALFAIR ten je top (sice nevim jestli se hodi k Drd ale je top)
Naposledy upravil(a) pety dne 22. 9. 2009, 13:13, celkem upraveno 1 x.
I FUCKING TRAVELED THROUGH TIME AND JUMPED ON A DINOSAUR AND USED IT TO KILL MOTHERFUCKING ROBOT ZOMBIES.
Uživatelský avatar
PetrH
Příspěvky: 4725
Registrován: 28. 1. 2008, 17:20
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: Galeria prac

Příspěvek od PetrH »

ac jsem nesouhlasil s pojetim ilustraci puvodne pro drd zde nekde prezentovanych (snad se nepletu) tak obraz nezadouci je dle meho vyborny...
Uživatelský avatar
Lemmy
Master Discussion Killer
Příspěvky: 4135
Registrován: 17. 10. 2008, 09:37

Re: Galeria prac

Příspěvek od Lemmy »

PetrH píše:ac jsem nesouhlasil s pojetim ilustraci puvodne pro drd zde nekde prezentovanych (snad se nepletu) tak obraz nezadouci je dle meho vyborny...
Sammael: "Nežádoucí" opět bodují. :)
Přesně jak jsem psal už dávno, v "jednoduchosti" je síla.
Uživatelský avatar
Quentin
Noob of The Round Table
Příspěvky: 9334
Registrován: 31. 7. 2007, 14:31
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Galeria prac

Příspěvek od Quentin »

Me se libi Alfair.
http://2k6goblinu.blogspot.cz/
“Questions are gameplay”-Chris McDowall, The ICI Doctrine, 2018
Player Agency (n.): “the feeling of empowerment that comes from being able to take actions in the [virtual] world whose effects relate to the player’s intention” -Mateas, 2001
Uživatelský avatar
Sammael
Příspěvky: 1788
Registrován: 18. 11. 2008, 12:07
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Galeria prac

Příspěvek od Sammael »

Dakujem za pochvalu. No mamina este nieje dokoncena bol to darcek na vianoce ale nevedel som este pracovat s vlasmi a preto ostali len nedokoncene. Chystam sa k tomuto vratit len co dokoncim jeden projekt. Zatial o nom nebudem nic vraviet a vie o tom z fora sand len Lemmy, Tak len mi prosim drzte palce. Este raz dakujem.

Skew: Este nie nicomu inemu ako danemu projektu sa nevenujem akonahle to dokoncim urcite si deviant zalozim
Pety: V kresliacom prkne je moj ocel a plamen a tam su vsetky prace ilustrovane kresbou akou je ilustrovany Jakub
Uživatelský avatar
Sammael
Příspěvky: 1788
Registrován: 18. 11. 2008, 12:07
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Galeria prac

Příspěvek od Sammael »

Obrázek

Pridavam jednu undergroundovku. Tato praca vznikla v noci pred vystavou. Je to najrychlejsia rucne robena praca a vola sa Dominik. Dva dni pred vystavou ma upozornili aby na obrazoch nebola nahota alebo erotika, skratka nic nehanebne. Lebo galeriu spravuju dominikani (cirkev). Tak som iich nakoniec mozno kusok svojimi demonickymi vyjavmi prekvapil ale nakoniec neprotestovali. Takze dominik bol taky pozdrav odomna a dal som don vsetku zlost ktoru som v tom obdoby citil.

Kresba je fotena mobilom preto takato kvalita ale obraz vysi na stene u kamosa a toto fotila kamoska ktora sa ho s druhou kamoskou bala.
Uživatelský avatar
Lemmy
Master Discussion Killer
Příspěvky: 4135
Registrován: 17. 10. 2008, 09:37

Re: Galeria prac

Příspěvek od Lemmy »

:clap:
Dobrý kreslíř se pozná podle mě i podle toho, jak si dokáže pohrát a propracovat takové věci, jako je například oko. Dobrá práce, Dominik se mi fakt líbí.
Uživatelský avatar
Sammael
Příspěvky: 1788
Registrován: 18. 11. 2008, 12:07
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Galeria prac

Příspěvek od Sammael »

Do Grinoir pojde samozrejme zrestaurovana verzia vsetkych prac. Bude s tym vela prace ale snad to naozaj bude stat za to. Niektore prace presli upravami specialne pre grinoir a budu tam aj prace ktore som osielal pre drd 2, tie presli upravami v zhladom na niektore konstruktivne reakcie. Lemmy o priebehu tvorby Grinoir ta coskoro budem opat informovat. System uz je viacmenej hotovy a setting tiez, uz len doladujem veci ako skills a bestiar plus nejaky starter pack postav. Co ta mozno potesi je to ze kapitoly zacinaju kratkym comicsom a upresnuju atmosferu a obsah kapitoly.
Uživatelský avatar
Lemmy
Master Discussion Killer
Příspěvky: 4135
Registrován: 17. 10. 2008, 09:37

Re: Galeria prac

Příspěvek od Lemmy »

OK, tak až budeš mít, klidně na to mrknu.
Odpovědět

Zpět na „RPG tvorba a design (aneb Kreslicí prkno)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů