Soutěž o nejlepší postavu 2009

Obecné diskuze nezávislé na herním systému či světě.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 21018
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Re: Soutěž o nejlepší postavu 2009

Příspěvek od Markus »

Markus píše:Mnozí z vás mi napsali, že by měli zájem o porotcování, takže tímto vám děkuji a očekávejte, že se vám v průběhu tohoto týdne ozvu. Zkusím to co nejdřív, ale do středy to určitě nestihnu kvůli práci.
Trpělivost, občané :wink:
Uživatelský avatar
Goran
Don Quijote
Příspěvky: 3390
Registrován: 2. 5. 2006, 12:58
Bydliště: Litoměřice/Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Soutěž o nejlepší postavu 2009

Příspěvek od Goran »

ok
Nejsem trouba, ale snažím se a s pomocí Boží se jím brzy stanu!

R.I.P.
Uživatelský avatar
Bart
Příspěvky: 2514
Registrován: 8. 8. 2006, 20:06
Bydliště: Praha

Re: Soutěž o nejlepší postavu 2009

Příspěvek od Bart »

jaj,
taky se určitě chystám přispět, byť nic konkrétního ještě nemám..
možná pan ťuhýk nebo jak se jmenoval ten kouzelnej dědeček z My Life with Master, ale zase se mi nechce popisovat postavu, kterou jsem už hrál... ale něco určitě vymyslim

aspoň rámcově se v porotě daj zase očekávat nějaký errici, ecthelioni, bubáci, bajové a tak? a budeš tam ty?
(abych už moh začít taktizovat... jasně, že na to mám měsíc, ale když to nenapíšu tenhle víkend, tak asi už vůbec..)


a jinak díky za organizaci, už sem se letošního ročníku nemoh dočkat :P
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 21018
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Re: Soutěž o nejlepší postavu 2009

Příspěvek od Markus »

Díval jsem se do statistik a když pominu RPG Fórum a Fantasyobchod, na soutěž se odkazují:
- Nyx
- Lasombra.cz
- nějaká družinová (?) diskuze na http://www.blueboard.cz/kniha_0.php?hid ... xxk6k10rmk :)
- http://mail.google.com/ :)
- http://email.seznam.cz/ :lol:


Takže tímto bych chtěl poděkovat všem, kteří na nás upozornili na jiných stránkách (zapomněl jsem na nějaké?) nebo kteří posílají kamarádům reklamní emaily :wink: . Zároveň bych vás chtěl poprosit, jestli byste mohli šířit zvěsti o soutěži dál, protože v tom výpisu mi stále chybí některé klíčové servery.

Chápu, je je to trapné, ale "organizátorský tým" je v tomhle případě prakticky totéž, co "Markus", a já bohužel jen s vypětím sil stíhám zajišťovat základní chod soutěže, organizaci porotců, atd. Na reklamu už se nedostanu. Proto díky všem, co pomůžou!
Uživatelský avatar
skew
Příspěvky: 2519
Registrován: 30. 1. 2008, 18:25
Kontaktovat uživatele:

Re: Soutěž o nejlepší postavu 2009

Příspěvek od skew »

Zkoušel jsem domluvit aktualitu na dracidoupe.cz, ale bez úspěchu (v současné situaci to vlastně celkem chápu, nezazlívám to...).
Where thou'rt cut off upon thy neck, kind brother, the falling of one head lifts up another.

I know this, which I never learnt in schools, the world's divided into knaves and fools.
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 21018
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Re: Soutěž o nejlepší postavu 2009

Příspěvek od Markus »

V jaké "současné situaci"?
jonka
Příspěvky: 1976
Registrován: 13. 12. 2006, 23:14
Kontaktovat uživatele:

Re: Soutěž o nejlepší postavu 2009

Příspěvek od jonka »

...přece po té tvojí recenzi na DrD, Markusi. Prý se chystá invaze z dracidoupe.cz, nejdříve prý budou zasaženy fudge kostky, pak body za aktivitu a nakonec i vypravěčské pravomoci hráčů. Z jejich generálního štábu prosákly informace, že až bude po bitvě, budeme si všichni házet zásadně procentní kostkou a hodem určovat jaké bude ten den počasí. Nad Drdorem se kupí temná mračna a ve vzduchu je cítit síra.
..a jestli si myslíte že jsem vás přišel jenom prudit tak vězte, že vaše sklenice je jen z poloviny plná
Uživatelský avatar
Goran
Don Quijote
Příspěvky: 3390
Registrován: 2. 5. 2006, 12:58
Bydliště: Litoměřice/Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Soutěž o nejlepší postavu 2009

Příspěvek od Goran »

Přidal jsem odkaz na naše gildovní fórum (Guild Wars) a jdu hodit další na Erinel.
Nejsem trouba, ale snažím se a s pomocí Boží se jím brzy stanu!

R.I.P.
Uživatelský avatar
Bajo
Malý princ; Moderátor
Příspěvky: 7757
Registrován: 23. 10. 2005, 01:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Soutěž o nejlepší postavu 2009

Příspěvek od Bajo »

jonka píše:...přece po té tvojí recenzi na DrD, Markusi. Prý se chystá invaze z dracidoupe.cz, nejdříve prý budou zasaženy fudge kostky, pak body za aktivitu a nakonec i vypravěčské pravomoci hráčů. Z jejich generálního štábu prosákly informace, že až bude po bitvě, budeme si všichni házet zásadně procentní kostkou a hodem určovat jaké bude ten den počasí. Nad Drdorem se kupí temná mračna a ve vzduchu je cítit síra.
LOL $D
Uživatelský avatar
skew
Příspěvky: 2519
Registrován: 30. 1. 2008, 18:25
Kontaktovat uživatele:

Re: Soutěž o nejlepší postavu 2009

Příspěvek od skew »

jonka, Markus: No, to by spíš byl teroristický útok než nějaká přímá zteč - na dracidoupe.cz je dost mrtvo, bohužel.
Where thou'rt cut off upon thy neck, kind brother, the falling of one head lifts up another.

I know this, which I never learnt in schools, the world's divided into knaves and fools.
Uživatelský avatar
Vallun
Příspěvky: 32335
Registrován: 14. 5. 2008, 10:40
Bydliště: Velká Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Soutěž o nejlepší postavu 2009

Příspěvek od Vallun »

skew píše:jonka, Markus: No, to by spíš byl teroristický útok než nějaká přímá zteč - na dracidoupe.cz je dost mrtvo, bohužel.
bacha! to je ten pověstný klid před bouří, má nás to jen ukolébat jako včera Slávka Valencii;)
Pokud chce někdo slyšet jen "ano" nebo "ne", tak jej nezajímá odpověď.
Eru je jediný Bůh a Tolkien je jeho prorok.
Non sub hominem,sed sub ius.
Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí.
Nejsem odborník ve smyslu § 5 odst. 1 O.Z.
jonka
Příspěvky: 1976
Registrován: 13. 12. 2006, 23:14
Kontaktovat uživatele:

Re: Soutěž o nejlepší postavu 2009

Příspěvek od jonka »

no tak pokud by to mělo mít sílu jako forma Slávky v poslední době tak jsme v klidu.
..a jestli si myslíte že jsem vás přišel jenom prudit tak vězte, že vaše sklenice je jen z poloviny plná
Uživatelský avatar
Goran
Don Quijote
Příspěvky: 3390
Registrován: 2. 5. 2006, 12:58
Bydliště: Litoměřice/Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Soutěž o nejlepší postavu 2009

Příspěvek od Goran »

Postava odeslána.
Kdybych svého hrdinu neposlal už teď, tak bych celé dny vymýšlel drobná vylepšení a nemohl kvůli tomu spát :roll:
Nejsem trouba, ale snažím se a s pomocí Boží se jím brzy stanu!

R.I.P.
Uživatelský avatar
Ecthelion
Moderátor
Příspěvky: 12367
Registrován: 13. 7. 2004, 15:19
Bydliště: Brno/Rezno
Kontaktovat uživatele:

Re: Soutěž o nejlepší postavu 2009

Příspěvek od Ecthelion »

Goran: :clap:

crowen dal informace na Annun.sk, teď jsem dal oznámení o soutěži i na Darkage.cz.
Můžete ho někdo dát na d20?
"Stay firm and die hard!" Colonel-Comissar Ibraim Gaunt, Tanith First-And-Only
Obrázek
jonka
Příspěvky: 1976
Registrován: 13. 12. 2006, 23:14
Kontaktovat uživatele:

Re: Soutěž o nejlepší postavu 2009

Příspěvek od jonka »

Ahoj, byli jsme Markusem podníceni abychom jako rozhodčí o sobě něco málo napsali, abyste věděli s kým budete mít tu čest, takže já začnu.
Jmenuju se Jan Kijonka jsem ze severní moravy ale momentálně pobývám v Praze a je mi 32 let. RPGčka hraju od 16ti, zkušenosti mám s DrD, SR, DnD, Fate a několika indie kousky. Rád hraju hry, které jsou založená na společné iniciativě všech zůčastněných, ale snesu i klasicky vedené hry pokud jsem hráč. Co se týče publikační činnosti není (zatím) žádná co by stála za zmínku, ale strašně rád se pitvám v systémech, předělávám je nebo vytvářím nové, vidím sebe spíše jako architekta a kutila než jako malíře co tvoří settingy nebo artistu který má skvělé představení.

Co se týče mého vztahu k této soutěži a oku porotce. Vymyslet zajímavou postavu není určitě samo o sobě jednoduché, nezapomínejte ale na to, že soutěž je taky tak trochu prezentace, takže i to jak postavu podáte je podstatné, takže se snažte to co k postavě cítíte a jak ji vidíte předat tak, že to budou vidět i ostatní čtenáři. Buďte odvážní, nenechte se svázat, ve světě do kterého postavu vkládáte jste zároveň hráči i gamemasteři.

Osobně nemám rád postavy psané stylem životopisu (v mládí jsem jsem bla bla, pak jsem potkal bla bla, teď jsem bla bla tečka) ale vynasnažím se i v tomhle stylu hledat spíše to pozitivní. Mám rád pocit že postava dokáže ožít, mám rád dynamiku, v každé postavě se budu snažit hledat to jak je inspirující, nakolik ve mne vzbuzuje nápady do jakých situací by se postava mohla dostat. K postavě podle mne patří vyobrazení jejich vztahů nebo niterních pohnutek, prostředí ve kterém se pohybuje a nějak zakomponované tipy jak ji hrát nebo jak si ji představit do budoucna.
Jinak a ve skratce řečeno, raďeji dostanu figurku se kterou budu dokázat pohybovat než krásně malovaný obrázek, který si tak maximálně vyvěsím na zeď.

A teď co jste si to přečetli, zapomeňte na to co jsem napsal a udělejte si to podle svého a překvapte mě. :)
..a jestli si myslíte že jsem vás přišel jenom prudit tak vězte, že vaše sklenice je jen z poloviny plná
Odpovědět

Zpět na „O hraní obecně“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Gimli, Jezus, Markus, Wolfus a 6 hostů