Hledám hráče (RPG, Homebrew) - Praha

Komunitní sekce o akcích, hledání spoluhráčů a inzerátech RPG produktů.
Uživatelský avatar
Maguseye
Příspěvky: 14
Registrován: 9. 4. 2016, 21:58
Bydliště: Praha

Hledám hráče (RPG, Homebrew) - Praha

Příspěvek od Maguseye »

Ahoj.

Rád bych našel partu lidí, aby jsme i s GM byli alespoň 4. Nejradši bych hrál DnD 5e, se kterou právě začínám. Mám zájem o roleplay, atmosféru, homebrew kampaň (žádné oficiální kampaně, DnD Encounters nebo Adventures League).
Dělal jsem 6 let PJ pro DrD 1.6, ale teď jsem delší dobu nehrál a tak bych rád v Praze našel někoho na hraní v nějakém klidném prostředí.
Jsem schopen a ochoten dělat GM, mám celkem pěkný, velký a propracovaný svět a kampaň - to ale vidím až jako poslední možnost. Rád bych konečně zasekl drápy do mojí vlastní postavy, v podstatě poprvé na vážno a na dlouho, ne jen na pár sezení jako DM/PJ swaping.

Odpovědi sem nebo do zpráv a díky za přečtení.
Naposledy upravil(a) Maguseye dne 27. 4. 2016, 19:32, celkem upraveno 3 x.
IrenicusIsMyFather

Re: Hledám hráče (RPG, Homebrew)

Příspěvek od IrenicusIsMyFather »

Čau,
četl jsem o tvém homebrew a zájem bych měl. (Můj inzerát je také na kostce asi o dva výše než tvůj) Já jedu oficiální kampaně či v oficiálních světech (teď Out of Abyss) jako DM (jen informačně pro tebe), ale měl bych zájem i jako PC/charakter se tvých sezení účastnit. Třeba můžem dát potom nějaký DM cycle, abys nedělal jen DM ty. Jak by si chtěl.
Dej mi určitě vědět, zda by jsi se mnou počítal. Zkušený jsem i nejsem (hraju cca. od svých 10 let DrD, pak ve jsem přestoupil ve 12 na DnD 2e, mezitím jsem hrál i jiná různá RPG, pak cca. od 20 let dlouho pauza, a teď před čtymi roky jsem se k PnP RPG vrátil s velkým nadšením, hraji primárně DnD a Call of Cthulhu, teď jsem přidal Aces and Eights).

Na postavu nejsem nijak náročný a já sám jsem spíše roleplayer než powerplay. Udělám si, co bude třeba nebo jak se s ostatními domluvíme, pokud se ti přihlásí další.

Jinak mám otázku: prostory. Předpokládám, že v rámci Prahy bychom se někde scházeli, bohužel já prostor nemám, hrajeme většinou u kámoše a nemám jinou alternativu k sezením. Máš to již nějak vymyšlené?

Napiš mi spíš na email, tam preferuji komunikaci a zde nemám profil. walkingonmoonshine@email.cz. Rád se přidám, tak doufám v kladnou odpověď. :D

S pozdravem

IrenicusIsMyFather
Uživatelský avatar
Maguseye
Příspěvky: 14
Registrován: 9. 4. 2016, 21:58
Bydliště: Praha

Re: Hledám hráče (RPG, Homebrew)

Příspěvek od Maguseye »

IrenicusIsMyFather

Ahoj, právě proto jsem si napsal vlastní - to co jsi napsal a co píšeš sem mě vůbec nevyhovuje. Díky za zájem, ale ne.
Zůstává akorát možnost, že nás přibere nějaká parta nezávisle.
Uživatelský avatar
Sparkle
Příspěvky: 4135
Registrován: 11. 11. 2008, 00:27
Bydliště: Aštarova flotila

Re: Hledám hráče (RPG, Homebrew)

Příspěvek od Sparkle »

V čem jsou podle tebe ofiko kampaně a světy tak špatný, že radši chceš skočit do homebrew kampaně vytvořené někým neznámým?
If you tell me I should be like 'Mercer', you get your wish: you won't be playing at either of our tables.
Neviditelná kniha - oficiální svět pro Dračí doupě / Drd II
Fate: Rozcestí česká mutace 4. edice Fate RPG v knižním vydání
Doplněk pro získávání zkušeností - alternativní pravidla "expení" pro Dračák / DnD / Hlídku / Fate a další systémy
Uživatelský avatar
Maguseye
Příspěvky: 14
Registrován: 9. 4. 2016, 21:58
Bydliště: Praha

Re: Hledám hráče (RPG, Homebrew)

Příspěvek od Maguseye »

Ahoj Sparkle.

Neřekl jsem oficiální světy, ale kampaně. Rád si zahraju třeba Forgotten Realms, když to nebude kampaň od Wizards of the Coast kterou hraje 500.000 lidí a víc. Je to osobní zkušenost, ale mě nikdy nebavilo vést dobrodružství, které udělal někdo jiný. Člověk pak k tomu neměl ten vztah, vůli se snažit.. prožívat to pořádně. A jak to má pak bavit a mají prožívat ostatní, když to nebaví a neprožívá sám DM?
Uživatelský avatar
Sparkle
Příspěvky: 4135
Registrován: 11. 11. 2008, 00:27
Bydliště: Aštarova flotila

Re: Hledám hráče (RPG, Homebrew)

Příspěvek od Sparkle »

No ale Irenicus nepsal, že by po tobě chtěl, abys DMoval oficiální kampaň?
If you tell me I should be like 'Mercer', you get your wish: you won't be playing at either of our tables.
Neviditelná kniha - oficiální svět pro Dračí doupě / Drd II
Fate: Rozcestí česká mutace 4. edice Fate RPG v knižním vydání
Doplněk pro získávání zkušeností - alternativní pravidla "expení" pro Dračák / DnD / Hlídku / Fate a další systémy
Uživatelský avatar
Maguseye
Příspěvky: 14
Registrován: 9. 4. 2016, 21:58
Bydliště: Praha

Re: Hledám hráče (RPG, Homebrew)

Příspěvek od Maguseye »

Maguseye píše: Jsem schopen a ochoten dělat GM, mám celkem pěkný, velký a propracovaný svět a kampaň - to ale vidím až jako poslední možnost.
A psal o DMkování a swapování, což mě rozhodně nevyhovuje - jak jsem psal hned na začátku.
Uživatelský avatar
Sparkle
Příspěvky: 4135
Registrován: 11. 11. 2008, 00:27
Bydliště: Aštarova flotila

Re: Hledám hráče (RPG, Homebrew)

Příspěvek od Sparkle »

Hm, o volném GMovi na DnD 5e nevím, když nepočítám Encounters co se hrajou každou středu v Mephitu, ale mohli byste se vejít do naší grupy na 13th Age, je to systém na stejným jádru jako DnD 5e, přeučit se je triviální. Setkáváme se většinou ve čtvrtky na Praze 5, hrajem kampaň Eyes of the Stone Thief, která je fakt luxusní. Kdyžtak napište na tresserhorn@post.cz
If you tell me I should be like 'Mercer', you get your wish: you won't be playing at either of our tables.
Neviditelná kniha - oficiální svět pro Dračí doupě / Drd II
Fate: Rozcestí česká mutace 4. edice Fate RPG v knižním vydání
Doplněk pro získávání zkušeností - alternativní pravidla "expení" pro Dračák / DnD / Hlídku / Fate a další systémy
TomTea

Re: Hledám hráče (RPG, Homebrew)

Příspěvek od TomTea »

Ahoj,
jestliže hledáte hráče na pravidelné hraní v Praze, tak bych se rád přidal. Bohužel jako začínající hráč s minimem zkušeností s RPG obecně nemůžu kompetentně dělat DM, takže pouze v pozici hráče. Pravidla DnD 5e celkem znám.
Jinak mi skoro přijde, že když máš vymyšlený pěkný homebrew svět a zkušenosti a ochotu dělat DM, tak by byla škoda to nevyužít, jakkoliv chápu tvoji preference hrát postavu a DM dělat jen jako poslední možnost.
V obou případech bych se rád přidal! Email na mě: irenic@seznam.cz
Mějte se hezky, s pozdravem
Tomáš
Uživatelský avatar
Maguseye
Příspěvky: 14
Registrován: 9. 4. 2016, 21:58
Bydliště: Praha

Re: Hledám hráče (RPG, Homebrew)

Příspěvek od Maguseye »

Ahoj.

Takže takovej update.

TomTea:
Problém v tom že jsi nováček nevidím. Naučit se dá vše, stačí chtít hrát.

IrenicusIsMyFather:
Zdar chlape.

Takže asi takhle:
1. Momentálně nemám prostory - práce, čas.. trochu mám přechodný období takže časově mě to moc nevychází a to je i další hlavní důvod proč chci hrát za svojí postavu.
2. Jinak ale jsem začal doplňovat (skoro znovutvořit) svojí hudební hrací kolekci. Nebyl plán dělat DM, takže jsem za tu dobu nehraní ani všecko nestahoval a nedoplňoval. To se týká aj vymejšlení dobrodružství - protože každá parta je jiná, protože každá postava je jiná. A tak se i svět/dobrodružství musí přizpůsobit. Nehledě na to že když mě to 4 roky leželo "v kufru" a o dost věcí co jsem měl v počítači na starém disku jsem přišel.. tak toho musim spoustu podoplňovat. Dále mám trošku vícero custom věcí, rasy hlavně a přizpůsobit to do 5e taky nejde hned. Například: konceptově přázpůsobit mojí hratelnou rasu orků (i podrasy) je práce na 30 minut. Ale to není jediná custom rasa a podrasa co mám. Dále například nemám drow/temné elfy, takže taky by byla potřeba trošku přizpůsobit - už jsem i dostal pár nápadů, ale s "Underdark" to zatim moc růžově nevidim. Do mojeho světa prostě nezapadá. Platí to i pro nějaké příšery (např beholder, ilithid - už jsem také přemýšlel jak je tam nacpat) a bohy. Panteon mám kompletně jiný - jestli najdu v sešitech seznam, jinak to budu muset sepsat znova 8) Dragonborn jako takové taky nemám, ale polohratelnou rasu ještěrců (která je v DnD lizardfolk) problém přizpůsobit a poupravit nebude.
(další příklady: frost/ledový trpaslík a elf, minotaur, kroll)
3. Času málo, věcí hodně a vůle na všechno naráz nestačí. Dělám co se dá. Zatím doplňuju hudbu na atmosféru, shánim náhrady za některý věci co už neexistujou (týká se programů), ale pár free věcí už jsem našel. No a stále nám ještě někdo do počtu potřeba. Jinak až to teda dám dohromady nějak, aby se to alespoň dalo trošku hrát (abych to já mohl úspěšně vést), mezitim shánět prostory/zařídit kde hrát (protože aj shánim nový bydlení, moje je i pro mě už težce nedostačující) tak prosím o trpělivost.
4. Jinak někdy můžem zajít na pivko, protože přece jen je tohle sekce "seznamka" a já taky nechci hrát jen tak s bandou neznámejch lidí, takže to pak vidim na menší bendr! :D
Zatim, s pozdravem..
Uživatelský avatar
Maguseye
Příspěvky: 14
Registrován: 9. 4. 2016, 21:58
Bydliště: Praha

Re: Hledám hráče (RPG, Homebrew)

Příspěvek od Maguseye »

Maguseye píše:
Ahoj.
Rád bych našel partu lidí, aby jsme i s GM byli alespoň 4. Nejradši bych hrál DnD 5e, se kterou právě začínám. Mám zájem o roleplay, atmosféru, homebrew kampaň (žádné oficiální kampaně, DnD Encounters nebo Adventures League).
Dělal jsem 6 let PJ pro DrD 1.6, ale teď jsem delší dobu nehrál a tak bych rád v Praze našel někoho na hraní v nějakém klidném prostředí.
Jsem schopen a ochoten dělat GM, mám celkem pěkný, velký a propracovaný svět a kampaň.
Uživatelský avatar
Maguseye
Příspěvky: 14
Registrován: 9. 4. 2016, 21:58
Bydliště: Praha

Re: Hledám hráče (RPG, Homebrew) - Praha

Příspěvek od Maguseye »

Ahoj lidičky, hledání stále platí (viz výše).
Dále a stále prosím o trpělivost.
Jednoho človíčka už mám (tedy jsme už 2).
Uživatelský avatar
Maguseye
Příspěvky: 14
Registrován: 9. 4. 2016, 21:58
Bydliště: Praha

Re: Hledám hráče (RPG, Homebrew) - Praha

Příspěvek od Maguseye »

Ahoj.
Takže tímto prohlašuji hledání za uzavřené. Alespoň prozatím.
Máme partu čítající 4 hráče + GM (já).
Díky za pozornost a někdy v budoucnu.. kdo ví.
Eonare
Příspěvky: 1
Registrován: 16. 10. 2016, 12:57

Re: Hledám hráče (RPG, Homebrew) - Praha

Příspěvek od Eonare »

Maguseye píše:Ahoj.
Takže tímto prohlašuji hledání za uzavřené. Alespoň prozatím.
Máme partu čítající 4 hráče + GM (já).
Díky za pozornost a někdy v budoucnu.. kdo ví.
Ahoj, ja vim, ze uz to mate uzavrene, ale kdyby se uvolnilo misto, tak bych se rada pripojila...zkusenosti mam :) takze pokud byl zajem, dam vice informaci
Uživatelský avatar
Maguseye
Příspěvky: 14
Registrován: 9. 4. 2016, 21:58
Bydliště: Praha

Re: Hledám hráče (RPG, Homebrew) - Praha

Příspěvek od Maguseye »

Ahoj, tak jsem znovu po nějaké době nucen hledat partu lidí na hraní - ta moje se mě nedostatkem času rozpadla.

Tak tedy:
Hledám partu asi tak 4-5 lidí na hraní (celkem tedy parta 5-6, i se mnou)
- jako možnost jedna já jako DM v mém homebrew světě (velký, propracovaný) a systém DnD 5e
- jako možnost dvě já jako GM ve světě Mass Effect a systém (předběžně) d6 nebo Savage Worlds (zatím dělám "výzkum" a dávám dohromady všechna data, artwork atd - ale chuť na Mass Effect svět je obrovská)
- jako možnost číslo tři vidím sebe jako hráče, systém DnD 5e (nejlépe také do nějaké homebrew kampaně - preferuji, jak jsem psal dříve zde)

Místo hraní Praha stále platí, nejlépe Praha 5 / Praha Západ (naprostý ideál okolí Černošic a Radotína, není podmínkou).
Vlastní prostory mám, bohužel zatím stále nevhodné k hraní. Je jedno budete-li mít nějaké zkušenosti nebo jste naprostí začátečníci, na věku a pohlaví nezáleží - na chuti hrát a bavit se ANO. Dobu hraní vidím na pondělí-pátek, dopoledne i odpoledne (podle práce) a 1x za 14 dní - vše na dohodě.

Budu se těšit a zatím ahoj.
Odpovědět

Zpět na „Akce, seznamka a inzeráty“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti