Warhammer

Komunitní sekce o akcích, hledání spoluhráčů a inzerátech RPG produktů.
Strejda01
Příspěvky: 4
Registrován: 29. 12. 2015, 14:05

Warhammer

Příspěvek od Strejda01 »

Zdravím ó mocný plánovači plánů v plánech jiných plánů cizích pánů.. 
Obracím se na Tebe ve stavu největší nouze, ve které se lidstvo ve světě Warhammeru mohlo kdy ocitnout. Není družiny, která by odhalila tajné plány uctívačů chaosu, odvrátila pohromu v podobě nekromanta, či čelila orčím bandám křižujícím územím naší krásné Říše. 
Proto se obracím na tebe. Chtěl bych dát dohromady skupinku hráčů, která se na pravidlech Shadowrun 5 postaví temnotě. 
Budu klidně hlavní GameMaster a zprávce reálií, relikvií a všeho ostatního. Jen by mě potěšilo, kdyby mastrování občas vzal někdo za mne, abych si mohl také zahrát. 
Vím, že po tobě žádám velkou oběť, ale je to nezbytné. Ponoř se prosím stejně jako já do temného warpu informačních technologií a rúzných kanálů. Prosím o pomoc při hledání odvážných hrdinů,
kteří se nebudou bát dát všanc své životy, dobrou pověst a duši, aby čelili hrozbě Chaosu.
Tzeentch mě stále svádí ze správného směru, Slaanesh mě vábí k sobě na svou nahou hruď, Nurgle podlamuje moje zdraví a Khorne posílá své krvelačné válečníky ze všech směrů. Všichni se mě snaží zastavit a odradit. Ale já neustanu. 
Proto Tě vyzívám, zapoj se do boje proti temnotě.
Díky.
INFO: STREJDA01@SEZNAM.CZ
Uživatelský avatar
Skenderax
Příspěvky: 1219
Registrován: 3. 12. 2011, 15:28
Bydliště: Malacky
Kontaktovat uživatele:

Re: Warhammer

Příspěvek od Skenderax »

Pekné :clap:.

Ako by si chcel hrať?
Hope is the beginning of unhappiness.
Wisdom is the beginning of fear.
Uživatelský avatar
Fritzs
Příspěvky: 6288
Registrován: 9. 5. 2005, 21:47
Bydliště: Brno

Re: Warhammer

Příspěvek od Fritzs »

Skenderax: Asi online, jinak by neopomenul zmínit odkud je.
-I don't suffer from insanity. I enjoy every minute of it.

-If violence isn't solving your problems then you aren't using it enough.

-Jestliže je hlad nejlepší kuchař, pak je smrt nejlepší lékař!
Strejda01
Příspěvky: 4
Registrován: 29. 12. 2015, 14:05

Re: Warhammer

Příspěvek od Strejda01 »

Hele vidíš, místo mi úplně vypdalo. Místo konání je Praha. Může se hrát u mě na bytě, popř. i u někoho jiného. Chtěl bych dát dohromady skupinku tak 5 - 6 hráčů. Kvůli tomu, aby se hra jen tak nerušila, když náhodou jeden nebo dva lidé nebudou moct. Což jak jistě všichni znáte, stává se poměrně často.
Sharkozis

Re: Warhammer

Příspěvek od Sharkozis »

Čau, bylo by možné hrát i přes net? (TS, skype)
Strejda01
Příspěvky: 4
Registrován: 29. 12. 2015, 14:05

Re: Warhammer

Příspěvek od Strejda01 »

Ahoj, s hraním přes skype apod.. nemám moc dobré zkušenosti. Spíše preferuji osobní hraní, nejde jen o to házet kostkama ale především o atmosféru a příjemně strávený čas(klábosení o různých věcech, vtípky atd...).
Sharkozis

Re: Warhammer

Příspěvek od Sharkozis »

Ok, tak nic. dík za odpověď.
Odpovědět

Zpět na „Akce, seznamka a inzeráty“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů