Družina v okolí Kyjova a Bučovic

Komunitní sekce o akcích, hledání spoluhráčů a inzerátech RPG produktů.
CzNeMeSiS
Příspěvky: 2
Registrován: 3. 11. 2015, 11:13

Družina v okolí Kyjova a Bučovic

Příspěvek od CzNeMeSiS »

Tímto zdravím všechny pařmeny a pařmenky DrD (1.6; či II).

Již jsem založil skupinu a začali jsme hrát příběh. Hráči si zvolily své hrdiny a zasadily je do příběhu (jeskyně: Carragen). Hrajeme buď u mě, což je na půl cestě z obou výše uvedených měst, nebo po domluvě kdekoli kde to bude možné a dostupné pro všechny nadšence. Prozatím dva hráči a já (PJ). Zatím si vystačíme, ale našim cílem je vytvořit skupinu cca 5-7 hráčů, kteří budou alespoň jednou za týden (čtrnáct dní) schopni se zapojit do hry.

Hrajeme podle pravidel DrD II a úvodní jeskyni Carragen jsem přepracoval z Dechu Draka tak, aby se dala hrát i jako DrD II. Jsme začínající družina, která ráda příjme mezi sebe další buď už zkušené nebo začínající dobrodruhy.

Chtěl bych proto požádat Vás, kteří sem chodíte a čtete si příspěvky, aby jste mi napsali, či mě jakkoli kontaktovali, pokud se nacházíte v okolí či někde mezi těmato výše uvedenými městy a máte chuť si zahrát, či zkusit něco nového!
Přijmeme mezi sebe jak mladé, tak starší hráče, podmínkou je dobrá představivost a schopnost se dobře vyjadřovat, samozřejmě chuť hrát a prožít mnohdy velmi zajímavá dobrodružství s partou přátel.

Zde máme stránku na FB, kde mě můžete kontaktovat.
https://www.facebook.com/DrD-II-Carrage ... 398682953/
Pepa
Příspěvky: 3233
Registrován: 25. 5. 2013, 15:00

Re: Družina v okolí Kyjova a Bučovic

Příspěvek od Pepa »

Od Kyjova ani Bučovic nejsem, ale dobrodružství Carragen bylo jedno z nejlepších, jaké jsem kdy hrál :) Takže ať se zadaří :)
CzNeMeSiS
Příspěvky: 2
Registrován: 3. 11. 2015, 11:13

Re: Družina v okolí Kyjova a Bučovic

Příspěvek od CzNeMeSiS »

Pepa píše: :P dobrodružství Carragen bylo jedno z nejlepších, jaké jsem kdy hrál :) Takže ať se zadaří :P
Díky. Hrál jsi to ještě na starších DrD asi co?
Pepa
Příspěvky: 3233
Registrován: 25. 5. 2013, 15:00

Re: Družina v okolí Kyjova a Bučovic

Příspěvek od Pepa »

Ano, hrál jsem to podle starého DrD před těmi cca 17ti, kdy to v Dechu Draka vyšlo.
Odpovědět

Zpět na „Akce, seznamka a inzeráty“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů